Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 20.09.2021

18

Тема номера


Обліковуємо об’єкти декору інтер’єру

Нашому закладу подарували акваріум із рибками, а ще ми плануємо створити зимовий сад і придбати пташок. Це все задля того, щоби створити приємну атмосферу для відвідувачів закладу. Як правильно обліковувати ці та подібні об’єкти облаштування інтер’єру?

Документы и комментарии

Порядок № 100: і знову зміни! (c. 4)

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання обчислення середньої заробітної плати» від 01.09.2021 № 917)

Елена Огай
Чи дозволено КНП примушувати працівників вакцинуватись? (c. 10)

(коментар до листа-роз’яснення Мінекономіки «Щодо неправомірності застосування роботодавцем до працівника заходів примусу та/або дисциплінарного стягнення за відмову вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19» від 20.08.2021)

Дарья Заика
МОЗ — про медогляди та оплату праці ковід-контрактникам (c. 12)

(коментар до листа МОЗ «Щодо оплати проведених медоглядів та щодо оплати праці осіб, що залучаються додатково з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби» від 09.06.2021 № 25-01/17121/2-21)

Сергей Дорошенко, Елена Огай

Статьи

По гарячих слідах: добірка запитань з об’єднаної звітності (c. 16)

Останнім часом у вас виникає багато запитань щодо заповнення Податкового розрахунку в тих чи інших випадках. І це не дивно — звіт новий, роз’яснення від податківців надходять крапельно, а подання цього звіту за ІІІ квартал уже на носі. Тому в цьому матеріалі ми зібрали запитання, які ви неодноразово ставили нам на гарячій лінії. Вивчайте наші відповіді. Сподіваємось, вони вам допоможуть.

Елена Огай
Компенсувальні ПДВ-зобов’язання в медичних закладах. Частина 1: особливості нарахування (c. 21)

Особливістю ПДВ-обліку в медичних закладах є те, що більшість операцій у них звільняється від оподаткування ПДВ. Окрім того, медичні заклади закуповують товари (роботи, послуги) з ПДВ за ставками 20 % та 7 %. Ураховуючи наявність таких нюансів, у цій статті разом розглянемо, як саме слід нараховувати компенсувальні ПДВ-зобов’язання в медичних закладах.

Влада Карпова

Обратная связь

Обліковуємо об’єкти декору інтер’єру (c. 27)

Нашому закладу подарували акваріум із рибками, а ще ми плануємо створити зимовий сад і придбати пташок. Це все задля того, щоби створити приємну атмосферу для відвідувачів закладу. Як правильно обліковувати ці та подібні об’єкти облаштування інтер’єру?

Лидия Безкоровайная

Дополнительные материалы

Щодо неправомірності застосування роботодавцем до працівника заходів примусу та/або дисциплінарного стягнення за відмову вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 (c. 11)

Мiнiстерство економiки України

​Лист-роз’яснення від 20.08.2021

Додаток до матерiалу:

  • "" //"МБ", 2021, № 18
Министерство экономики Украины
Щодо оплати проведених медоглядів та щодо оплати праці осіб, що залучаються додатково з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (c. 15)

Міністерство охорони здоров’я України

​Лист від 09.06.2021 № 25-01/17121/2-21

Додаток до матерiалу:

  • "" //"ББ", 2021, № 18
Министерство здравоохранения Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи