Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 22.05.2024

10

Тема номера


Відпускні: у розрахунковому періоді немає заробітку

Підкажіть, як правильно зробити розрахунок відпускних лікарю — зовнішньому суміснику, який цілий рік перед наданням такої щорічної відпустки перебував у відпустці без збереження заробітної плати?

Статьи

Звільнення за власним бажанням у зв’язку з переїздом: чи мають бути докази? (c. 8)

Підставою для написання цього матеріалу слугувало питання нашого читача: «Працівниця нашого підприємства заздалегідь повідомила, що найближчим часом збирається звільнятися, але не матиме часу на двотижневе відпрацювання, оскільки звільнення пов’язане з переїздом її родини в інше місто. Водночас жодного доказу про переїзд працівниця поки що не надала та невідомо, чи надасть пізніше разом із заявою. Отже, перед керівником постало питання, чи має він право вимагати у працівниці будь-які докази її переїзду, чи слід вірити на слово». І, відверто кажучи, це питання із зірочкою, попри те що може здатися навпаки, тож розберімося.

Екатерина Литвиненко
Чи може працівниця відтермінувати початок відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами й ще попрацювати? (c. 17)

У стандартних ситуаціях відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами починається з 30-го (27-го — для «чорнобильниць») тижня вагітності. Однак працівниця може забажати попрацювати ще довше. Як це реалізувати — поговоримо у статті.

Людмила Балла

Обратная связь

Відпускні: у розрахунковому періоді немає заробітку (c. 23)

Підкажіть, як правильно зробити розрахунок відпускних лікарю — зовнішньому суміснику, який цілий рік перед наданням такої щорічної відпустки перебував у відпустці без збереження заробітної плати?

Елена Огай
Готівка в ЗОЗ-КНП (c. 26)

Плануємо відкрити в ЗОЗ-КНП касу для здійснення готівкових операцій. Який порядок оформлення та обліку операцій з готівкою?

 

Лидия Безкоровайная
Оплата психіатричного огляду: чи є ризик утратити неприбутковість? (c. 31)

Чи може КНП оплатити психіатричний огляд водіїв, які працюють на підприємстві, чи не вплине це на статус неприбутковості? Медогляд проводитимуть в іншому ЗОЗ міста. У колективному договорі підприємства написано, що адміністрація зобов’язується (за кошти підприємства) організовувати обов’язкові медичні огляди працівників щорічно протягом трудової діяльності.

Алёна Момот

Дополнительные материалы

Щодо відстрочення початку відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами (c. 22)

Пенсійний фонд України
Додаток до матеріалу:

Пенсионный фонд Украины
Щодо обчислення допомоги по вагітності та пологах (c. 22)

Пенсійний фонд України
Додаток до матеріалу:

Пенсионный фонд Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи