Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 11.03.2024

5

Тема номера


Добірка запитань за мотивами «гарячої лінії»

Щодня редакція нашої газети отримує багато бухоблікових запитань, які хвилюють наших читачів. У цій публікації ми зібрали запитання, які отримали останнім часом, і підготували на них відповіді.

Документы и комментарии

Строки зберігання документів: Перелік № 578/5 зазнав змін (c. 4)

(коментар до наказу Мін’юсту «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року № 578/5» від 04.01.2024 № 40/5)

Алёна Момот

Статьи

Відкликання з відпустки: посібник від А до Я (c. 8)

У цій статті поговоримо про відкликання з відпустки працівника за ініціативою роботодавця.

Людмила Балла, Любовь Крутая

Обратная связь

Добірка запитань за мотивами «гарячої лінії» (c. 18)

Щодня редакція нашої газети отримує багато бухоблікових запитань, які хвилюють наших читачів. У цій публікації ми зібрали запитання, які отримали останнім часом, і підготували на них відповіді.

Лидия Безкоровайная
Чи можна гуманітарну допомогу ділити між працівниками? (c. 25)

Чи не втратить КНП статус неприбутковості, якщо продукти харчування (макарони), отримані як гуманітарна допомога, поділити між працівниками? Хворих не можна годувати макаронами.

Алёна Момот

Судебная практика

Правомірне звільнення за прогул: поповнюємо скарбничку судових рішень (c. 27)

Звільнення за прогул — тема воістину невичерпна. І до, і під час війни прогули вчиняються, працівники звільняються, позови подаються. На сторінках нашого видання ми неодноразово детально розглядали тему звільнення за прогул, у тому числі й звільнення в період воєнного стану. Цього разу ми вирішили поповнити нашу скарбничку судовим рішенням (поки що першої інстанції), яке ухвалено на користь роботодавця попри те, що на боці звільненої за прогул працівниці були поважні сімейні обставини. Але про все по черзі.

Екатерина Литвиненко

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи