Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 18.05.2020

10

Тема номера


Рахунок у банку та в Казначействі. Як обліковувати?

Якщо ЗОЗ-КНП має поточний рахунок у банку та рахунок у Казначействі, як їх слід відображати в обліку? Чи потрібно на окремому субрахунку обліковувати кошти, які надходять від державних фондів? Чи мають бути відкриті різні рахунки в банку для різних надходжень?

Документы и комментарии

Спрощені закупівлі: Мінекономрозвитку пояснює… (c. 4)

(коментар до листа МЕРТУ від 05.05.2020 р. № 3304-04/28729-06)

Анна Даниленко
Про карантинні зміни в програмі медгарантій та про славнозвісні 300 % (c. 21)

(коментар до постанови КМУ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення державних фінансових гарантій медичного обслуговування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та належної оплати праці медичних та інших працівників, які надають медичну допомогу таким пацієнтам» від 24.04.2020 р. № 331)

Кабинет Министров Украины

Статьи

Продаж товарів через торгові автомати в КНП: організаційні моменти (c. 23)

Продаж товарів нескладного асортименту через торгові автомати (вендинг) досить популярний. Такий вид торгівлі актуальний і для медичних КНП, наприклад, у частині продажу бахил чи медичних масок. Але деякі КНП можуть уперше зіштовхнутися не лише з організацією такої діяльності, але і з розрахунками готівкою та іншими аспектами. Про те, що треба знати про торгівлю через торгові автомати, розповімо в цій статті.

Ирина Шевчук

Обратная связь

Виписка безпритульного — головний біль ЗОЗ (c. 28)

Добрий день! Пацієнт, який виписався з лікарні, продовжує перебувати в ній, оскільки від нього відмовилися родичі. Прописки в нього немає, будинок-інтернат приймати відмовляється, бо в пацієнта є родичі. Куди виписувати пацієнта, як нам бути?

Татьяна Кондратенко
Рахунок у банку та в Казначействі. Як обліковувати? (c. 30)

Якщо ЗОЗ-КНП має поточний рахунок у банку та рахунок у Казначействі, як їх слід відображати в обліку? Чи потрібно на окремому субрахунку обліковувати кошти, які надходять від державних фондів? Чи мають бути відкриті різні рахунки в банку для різних надходжень?

София Таран

Документы под рукой

Інструкція про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків — резидентів і нерезидентів (c. 13)

(Затверджена постановою Правління НБУ від 12.11.2003 р. № 492, зі змінами, останні з яких внесено постановою Правління НБУ від 15.01.2020 р. № 7 (витяг))

Национальный банк Украины

Дополнительные материалы

Щодо спрощених закупівель (c. 6)

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Лист від 05.05.2020 р. № 3304-04/28729-06

Додаток до матеріалу:

  • "" //"МБ", 2020, № 10
Министерство развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи