Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 17.05.2021

10

Тема номера


Податковий розрахунок: виправлення помилок

В одному з попередніх номерів (див. «Медична бухгалтерія», № 8/2021, с. 7) ми розглядали, як заповнювати Податковий розрахунок. Час розібратися, як виправляти в ньому помилки.

Статьи

Облік лічильників на КНП (c. 4)

Обсяг отриманої споживачем комунальної послуги визначають відповідно до норм, нормативів, стандартів, порядків і правил та/або відповідно до показань вузлів обліку (п.п. 7 п. 1 ст. 1 Закону про компослуги), до складу яких входять лічильники. Тож, якщо підприємство є користувачем води, природного газу, теплової енергії, електричної енергії, йому, найімовірніше, рано чи пізно доведеться зіткнутися з такими питаннями, як установлення лічильника, його заміна, повірка, ремонт і списання. Тому пропонуємо розглянути весь життєвий цикл лічильників крізь призму бухобліку.

Ольга Сусла, Лидия Безкоровайная
Договір ЦПХ: оплата, оподаткування, звітність (c. 11)

У попередньому номері ми почали розгляд договорів цивільно-правового характеру (далі — договір ЦПХ). Обговорили юридичні аспекти укладання таких договорів, зосередили увагу на їх відмінностях від трудового договору. Зараз продовжуємо цю тему — поговоримо про оплату договору ЦПХ, її оподаткування та відображення у звітності.

Елена Огай
Податковий розрахунок: виправлення помилок (c. 19)

В одному з попередніх номерів (див. «Медична бухгалтерія», № 8/2021, с. 7) ми розглядали, як заповнювати Податковий розрахунок. Час розібратися, як виправляти в ньому помилки.

Елена Огай

Обратная связь

Обліковуємо розрахунки за договорами ЦПХ (c. 24)

Як відобразити в бухобліку розрахунки за договорами ЦПХ з фізичними особами?

София Таран
Чи зобов’язаний головбух візувати господарські договори в КНП? (c. 27)

Чи повинен головбух в обов’язковому порядку візувати договори в КНП? Які юридичні наслідки тягне за собою візування документів?

(Правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджені наказом Мін’юсту від 18.06.2015 № 1000/5 (витяг))

Дарья Заика
Отримали частини — об’єднали у ціле (c. 29)

Наш ЗОЗ-КНП розташований у будівлі, яка була передана нам у вигляді трьох частин від різних суб’єктів господарювання. Оскільки фізично будівля — це один об’єкт, а фактично — три об’єкти бухобліку, постає питання: чи можемо ми об’єднати ці частини в один об’єкт обліку? Якщо так, то як це правильно оформити?

Лидия Безкоровайная
Договір ЦПХ — закупівля? Мінекономіки каже «Так»! (c. 30)

Наше КНП уклало договір ЦПХ з двірником, який має обкласти сходи та пандус запасного виходу плиткою (робота буде виконуватися у вихідні). Підкажіть, чи буде такий договір підпадати під дію Закону про публічні закупівлі? Чи треба його оприлюднювати в системі «Прозорро», якщо сума договору 3000 грн?

Анна Даниленко
Як повернути передоплату за платну послугу за домовленістю зі споживачем (c. 31)

Медичне КНП уклало договір з фізичною особою на послуги — виконання 10 сеансів оздоровчого масажу — та отримало передоплату за ці послуги. Проте після 8 сеансу масажу споживач та масажист дійшли висновку, що бажаний результат отримано, тому фізособа звернулася до КНП для повернення авансу. Як потрібно оформити таке повернення з огляду на те, що оплата була здійснена готівкою та зареєстрована через апаратний РРО, а замовник хоче її повернення готівкою?

Ирина Шевчук

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи