Журналы

Статьи

Річна мегаінвентаризація: повторюємо ази, шукаємо новації (c. 6)

Незважаючи на те, що з року в рік бухгалтеру доводиться проходити інвентаризаційні процедури, готуючись до складання річної фінансової звітності, запитань, як організаційних, так і бухоблікових, менше не стає. Тож сьогодні ми пройдемося по події під назвою «інвентаризація» від початку до завершення та зупинимося докладніше на ключових її моментах.

Анна Даниленко
Інформатизація в ЗОЗ: кому, що і з ким необхідно погоджувати? (c. 12)

ЗОЗ — бюджетні установи та ЗОЗ-КНП, які одержують фінансову підтримку з місцевих бюджетів на комп’ютеризацію та доступ до мережі Інтернет з метою удосконалити роботу, покращити взаємодію з пацієнтами та інформування населення, останнім часом стикаються з відмовою органів ДКСУ проводити платежі на ці цілі. Чому так і що з цим робити? Розкажемо в цій статті.

Людмила Линник
Що вміє РРО, крім розрахунків: денні звіти Х та Z, звітність, повернення коштів, виправлення помилок (c. 15)

Ваш РРО зареєстрований, під’єднаний та запрограмований? Вітаємо. Тепер варто розібратися щодо звітності, яку за результатами роботи з РРО суб’єкт господарювання повинен надавати, а також із процедурами виправлення помилок та повернення грошових коштів. Це ми і зробимо у статті.

Наталия Голияд, Ирина Шевчук

Обратная связь

Як обліковувати нестачі, виявлені в результаті інвентаризації? (c. 34)

У КНП провели інвентаризацію і виявили нестачі запасів та основних засобів. Як правильно задокументувати та відобразити на рахунках бухобліку такі нестачі?

Лидия Безкоровайная
Інвентаризаційний опис не підписано. Що робити? (c. 38)

Комісія з інвентаризації майна, до складу якої включено керівника підприємства — головного лікаря КНП, встановила лишки та нестачі за результатами проведеної інвентаризації в їдальні лікарні. З огляду на встановлені факти, керівник звільнив завідувача їдальні, який є матеріально відповідальною особою, та відмовився взагалі підписувати Інвентаризаційний опис як член комісії та протокол як керівник КНП. Чи має право член комісії не підписувати Інвентаризаційний опис і як оформити результати інвентаризації, а головне — хто відшкодує нестачу?

Ольга Сусла
Документуємо результати інвентаризації (c. 40)

Плануємо провести інвентаризацію активів КНП. Якими документами слід оформити результати інвентаризації — затвердженими постановою № 241 чи наказом № 572?

Лидия Безкоровайная, Ольга Сусла
Пересортиця: відображаємо в бухобліку (c. 44)

Під час інвентаризації виявили нестачу одних медикаментів та лишки інших. Чи можна зробити взаємний залік лишків і нестач унаслідок пересортиці? Якщо так, то як правильно це відобразити в бухобліку?

София Таран
Обліковуємо лишки, виявлені інвентаризацією (c. 46)

У результаті проведеної інвентаризації в КНП виявлено неоприбутковані основні засоби та запаси. Як ці лишки потрібно відобразити в бухобліку?

Лидия Безкоровайная

Документы под рукой

Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань (c. 19)

(Затверджене наказом МФУ від 2 вересня 2014 року № 879, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 04.10.2016 р. № 868)

Министерство финансов Украины

Дополнительные материалы

Індивідуальна податкова консультація від 22.10.2019 р. № 926/6/99-00-07-02-02-15/ІПК (c. 5)

Державна податкова служба України

Індивідуальна податкова консультація від 22.10.2019 р. № 926/6/99-00-07-02-02-15/ІПК

Додаток до матеріалу:

  • "" //"МБ", 2019, №21
Государственная налоговая служба Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи