Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 12.02.2024

3

Тема номера


Неприбутковість: типові питання

У цій статті розглянемо типові питання щодо ознаки неприбутковості.

Статьи

Звіт про фінансові результати: заповнюємо разом (c. 4)

У попередньому номері газети ми розглянули порядок заповнення Балансу. Та його завжди складають і подають у парі зі Звітом про фінансові результати. Тож у цій статті пропонуємо розглянути порядок заповнення й цього звіту.

Лидия Безкоровайная
Облік канцтоварів (c. 10)

І медичний, і адміністративний персонал у повсякденній діяльності користується канцелярськими товарами та приладдям. Як їх правильно обліковувати — розглянемо у статті.

Лидия Безкоровайная
Неприбутковість: типові питання (c. 15)

У цій статті розглянемо типові питання щодо ознаки неприбутковості.

Алёна Момот
Лист Торгово-промислової палати vs сертифікат: правова позиція Верховного Суду щодо засвідчення форс-мажорних обставин (c. 20)

Цей матеріал присвячено спірному питанню, яке, як свідчить судова практика, уже практично безспірне. Йдеться про загальновідомий лист Торгово-промислової палати України (далі — ТППУ), що був виданий наприкінці лютого 2022 року і яким було засвідчено як форс-мажорну обставину воєнну агресію російської федерації проти України, що стала підставою для введення воєнного стану. І якщо спочатку багатьом здавалося, що цього листа цілком достатньо для невиконання договірних зобов’язань, і навіть суди брали цей лист як належний доказ форс-мажору, то з плином часу ставлення до цього листа суттєво змінилося. Про це розкажемо в нашому матеріалі.

Екатерина Литвиненко

Обратная связь

Не подали повідомлення про прийняття працівника на роботу: наслідки (c. 27)

Щодо 2 працівників не подали до податкової повідомлення про прийняття на роботу. Чи треба зараз, через місяць, усе-таки подати ці повідомлення? Чи на відповідальність це ніяк не вплине?

Алёна Момот
Переведення працівника з повної ставки на 0,75 + 0,25 (c. 28)

Працівник працює на повній ставці. З 1 березня 2024 року за ініціативою працівника його буде переведено на 0,75 ставки за основною посадою та на 0,25 ставки за іншою. Як правильно оформити переведення?

Елена Огай

Справочная информация

Cкорочення (c. 2)
Норми тривалості робочого часу на 2024 рік (c. 31)

У цьому матеріалі наведемо норми тривалості робочого часу на 2024 рік, розраховані для п’ятиденного робочого тижня (з вихідними днями в суботу й неділю та однаковою тривалістю роботи щодня протягом робочого тижня), і норми тривалості робочого часу за шестиденного робочого тижня у 2024 році (вихідний — неділя).

Елена Огай

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи