Журналы

Медична бухгалтерія

Медична бухгалтерія 19.07.2021

14

Тема номера


Кожному по кисневому концентратору безоплатно? Документальне оформлення та бухоблік

Нашому КНП безоплатно передають кисневі концентратори. Їх планують надавати людям, які потребують кисневої підтримки в домашніх умовах. Згідно з якими НПА КНП може їх передати? Як правильно оформити передання кисневого концентратора людині, яка його потребує, додому для тимчасового користування? Які будуть бухгалтерські проводки?

Документы и комментарии

COVID-сертифікат для всіх: затверджено Порядок формування та використання (c. 3)

(коментар до Порядку формування та використання сертифіката, що підтверджує вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби, затвердженого постановою КМУ від 29.06.2021 № 677)

Дарья Заика

Статьи

Виправлення в ПДВ-декларації: нагадуємо старі та вивчаємо нові правила (c. 5)

Карантинні штрафні послаблення жодним чином не вплинули на ПДВ. Отже, допущені в податковій звітності помилки найкраще виправляти оперативно. Поговоримо про загальний механізм виправлень у цьому матеріалі, а в наступному матеріалі ви дізнаєтеся, як виправити помилки в додатках.

(Консультації ДПСУ в категорії 101.25 ЗІР)

Анна Хомюк
Виправлення помилок у додатках до ПДВ-декларації: загальні правила (c. 10)

Майже завжди виправлення даних декларації з ПДВ вимагає уточнення даних і в додатках. У матеріалі на с. 5 ви ознайомилися з основними правилами виправлень. Зараз же зосередимо свою увагу на додатках.

Анна Хомюк
Хвороба до / під час / після відрядження (c. 21)

Що казати, хвороба — це форс-мажор. І не тільки для самої людини, а й для її роботодавця. Особливо прикро, коли застала вона працівника у відрядженні або до нього. Службові плани порушено, квитки горять, терміново потрібна заміна. Що ж, шкода, але так буває, і доволі часто. Як у цих випадках вчинити роботодавцю? Виплачувати добові працівнику за період хвороби, що збігся з відрядженням, чи ні? Оплачувати чи ні лікарняний? А якщо працівник захворів до початку відрядження, як і коли він повинен повернути надані йому авансом кошти? Відповімо на всі ці запитання.

(Роз’яснення в категорії 109.14 ЗІР)

Елена Огай

Обратная связь

Обліковуємо наркотичні засоби та психотропні речовини (c. 25)

Наш ЗОЗ використовує наркотичні лікарські засоби для знеболювання пацієнтів. Які є особливості їх обліку та документування їх наявності й руху?

Лидия Безкоровайная, Ольга Сусла
З відпустки до 3 років у відпустку на дітей: розрахунок відпускних (c. 28)

У липні цього року в нашої працівниці закінчується відпустка для догляду за дитиною (другою) до 3 років. Але працівниця після її закінчення хоче одразу піти в «дитячу» відпустку на 10 днів. Тож виникло запитання: чи можемо ми надати їй таку відпустку без виходу на роботу? Крім того, оклад працівниці менший за розмір МЗП, тому не зрозуміло, як розрахувати суму відпускних — з огляду на оклад чи МЗП? Який брати розрахунковий період?

Елена Огай
Кожному по кисневому концентратору безоплатно? Документальне оформлення та бухоблік (c. 30)

Нашому КНП безоплатно передають кисневі концентратори. Їх планують надавати людям, які потребують кисневої підтримки в домашніх умовах. Згідно з якими НПА КНП може їх передати? Як правильно оформити передання кисневого концентратора людині, яка його потребує, додому для тимчасового користування? Які будуть бухгалтерські проводки?

Дарья Заика, Лидия Безкоровайная
Неповна зайнятість & індексація (c. 32)

Один із наших працівників з 01.06.2021 займає 0,5 штатної одиниці. Його посадовий оклад з урахуванням зайнятості становить 2 500,00 грн. Є ще інші постійні доплати та премії.

Підкажіть: як нараховувати індексацію такому працівнику, якщо останнє підвищення окладу за його посадою було в січні 2020 року? Чи враховувати доплати постійного характеру в розрахунку індексації?

Елена Огай

Документы под рукой

Порядок провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом (c. 13)

(Затверджений постановою КМУ від 3 червня 2009 року № 589, зі змінами, останні з яких унесено постановою КМУ від 28.10.2020 № 1012)

Кабинет Министров Украины

Дополнительные материалы

Консультації в категорії 101.25 ЗІР (запитання-відповіді) (c. 7)

Державна податкова служба України

Консультації в категорії 101.25 ЗІР (запитання-відповіді)

Додаток до матеріалу:

  • "" //"МБ", 2021, № 14
Государственная налоговая служба Украины
Роз’яснення в категорії 109.14 ЗІР (запитання-відповіді) (c. 24)

Державна фіскальна служба України

Роз’яснення в категорії 109.14 ЗІР

Додаток до матеріалу:

  • "" //"МБ", 2021, № 14
Государственная фискальная служба Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи