Журнали

Практика МСФЗ 29 червня, 2020
6
П
Похідні інструменти — це цікаво. Сутність деривативів

В Україні торгівлю деривативами було започатковано ще в 1995 році. З тих часів ринок похідних інструментів в Україні значно зріс, став активнішим, але все одно за рівнем активності українському ринку деривативів далеко до світового. Експерти вбачають різні причини такого стану. Можна виділити дві основні причини низького рівня розвиненості вітчизняного ринку деривативів. Перша — недосконале законодавство, в якому немає чітких правил щодо операцій з деривативами. Друга — у потенційних учасників ринку немає розуміння сутності деривативів через складність цих інструментів.
Що стосується розроблення відповідного законодавства, то в цьому напрямі спостерігається постійна робота регуляторів. Наприклад, для ознайомлення доступний свіжий законопроєкт 2284 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів», який вводить комплексне регулювання деривативів.
У цій статті увагу приділено розгляду базової сутності деривативів.

-A
A+

№ 6, 2020  (с. 49)
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку