Передплата

Практика МСФЗ (ел. версія)


Ваша передплата
Початок передплати:
январь 2017
Закiнчення передплати:
декабрь 2017
Всього мiсяцiв:
12
Мова видання:
русский
Сума:
0,00 0,00 грн
Оформити передплату
Придбати
Помилка! Виберіть правильно період підписки для продовження
Ви також можете передплатити інші видання або заощадити і передплатити відразу комплект
Про видання
Відгуки

Для перших у професії!

Унікальне професійне видання щодо практики застосування міжнародних стандартів фінансової звітності. Для фінансових директорів та головних бухгалтерів підприємств, які відповідно до Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» зобов’язані або вважають за доцільне вести облік і складати звітність за МСФЗ.

Наша мета – задовольнити інформаційні потреби тих верств українського професійного середовища, які стали на шлях запровадження найпрогресивнішої бухгалтерської методології, яким не байдужий розвиток їхніх підприємств, які цікавляться досвідом своїх колег з уього світу, та відчувають себе органічною частиною великої інтернаціональної сім’ї  МСФЗ.

Цей журнал пропонує читачам найширший тематичний спектр інформації про МСФЗ.  Ви знайдете цікаві для себе матеріали —і якщо ви давно працюєте з МСФЗ, і якщо ви тільки-но починаєте свій вступ до бухгалтерського інтернаціоналу.

 • В рубриці «Новинарня» ми своєчасно розповідатимемо як про нові стандарти, так і про зміни, внесені Радою з МСБО до чинних стандартів. Читачі дізнаються про нові вимоги стандартизаторів задовго до того, як Мінфін оприлюднить їхній офіційний переклад.
 • Роз’яснення українських держорганів з питань запровадження МСФЗ та відповідні коментарі читачі зможуть прочитати в рубриці «Офіціоз».
 • Рубрика «МСФЗ для початківців» надасть цінні поради тим, хто звик оптимізувати засвоєння нової інформації і цінує ефективний формат її подання.
 • Якщо головбух переймається турботами, пов’язаними з переходом від національних стандартів до МСФЗ, то рубрика «Транзит» буде йому надійним помічником.
 • Тих бухгалтерів, які вже давно складають звіти в МСФЗ-форматі, зацікавлять матеріали рубрики «Досвід & судження», де серйозні фахівці будуть ділитися власним досвідом вирішення складних питань, у тому числі тих, які не мають однозначного стандартизованого тлумачення.
 • Для дискусійних тем відведено рубрику «ІМНО» («in my humble opinion» — на мою скромну думку).
 • Вузькі бухгалтерські теми ґрунтовно досліджуватимуться в рубриці «Nota Bene». Тут детально розбиратимуться окремі проблеми та галузеві особливості обліку.
 • Фахівці з податкового планування висловлюватимуть свої думки в однойменній рубриці.
 • В рубриці «Авторитет» свою позицію щодо актуальних питань розвитку сучасної бухгалтерії висловлюватимуть найвідоміші вітчизняні та закордонні спеціалісти.
 • А в рубриці «Польові дослідження» ми розміщуватимемо інтерв’ю з практиками — польовими бухкомандирами провідних українських підприємств.
 • Ті  бухгалтери, які прагнуть отримати відповіді на свої запитання, будуть звертатися до рубрики «Фідбек».
 • Рубрика «Звітні інновації» — для тих, хто може дозволити собі погляд у професійне майбутнє. Ця рубрика призначена для матеріалів з питань нових форматів звітування, які швидко розвиваються в різноманітних системах новітньої стандартизації (інтегрована, соціальна звітність, звітність сталого розвитку etc).
 • Читачі, які прагнуть отримати підтвердження свого фахового рівня та цікавляться професійними сертифікаціями, знайдуть важливу інформацію в рубриці «Профпридатність».
 • В рубриці «Практика МСФЗ» рекомендує ми знайомимо читачів журналу з найновішими та найцікавішими книгами та посібниками з бухгалтерського обліку.
 • У фокусі рубрики «XBRL» — таксономічне звітування.
 • Рубрика «IFRS for SMEs» для тих, хто звітує в «малому» МСФЗ-форматі. Докладний аналіз вимог МСФЗ для малих та середніх підприємств

 

Периодичність - 1 раз на місяць

Формат - А4

Об'єм - 64 сторінки

Передплатний індекс: 60748

Розповсюджується на всій території України.

ТОВ «Видавнича група «АС»
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку