Передплата

Комплект «Бухгалтерія: бюджет» + «Зарплата та кадрова справа» (ел. версія)


Ваша передплата
Початок передплати:
январь 2017
Закiнчення передплати:
декабрь 2017
Всього мiсяцiв:
12
Мова видання:
русский
Сума:
0,00 0,00 грн
Оформити передплату
Придбати
Помилка! Виберіть правильно період підписки для продовження
Ви також можете передплатити інші видання або заощадити і передплатити відразу комплект
Про видання
Відгуки

Зручна електронна версія професійного комплекту для бухгалтера, економіста і кадровика, який складається з двох газет: «Бухгалтерія: бюджет» і «Зарплата і кадрова справа». Кожна з них — найбільш повне, оперативне і актуальне видання для справжніх професіоналів. Ці видання створені для того, щоб зробити вас асом в професії, а ваш облік і кадрову справу — зразковими.

Газета «Бухгалтерія: бюджет» — надійна помічниця бухгалтера бюджетної сфери. У ній ви знайдете професійні консультації з бухгалтерського обліку в бюджетній сфері, складання всіх видів звітності, трудових відносин та оплати праці, надання платних послуг, складання кошторисів, закупівлі за державні кошти, кадрової справи і юридичних питань від фахівців редакції і офіційних органів.

Газета «Зарплата і кадрова справа» стане постійною супутницею кадровика, бухгалтера і економіста по зарплаті. Практичні рекомендації, наочні приклади, детальний аналіз «зарплатного» бухобліку, його підводні течії, мілини і айсберги — ось лише дещиця того, чим газета може бути корисна саме вам. З нею ви будете в курсі всіх кадрово-зарплатних нововведень.

Оформляйте передплату на електронний комплект і отримуйте ще більше переваг!

ТОВ «Видавнича група «АС»
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку