Передплата

Комплект «Професійний бухгалтер» + «Зарплата та кадрова справа» (ел. версія)


Ваша передплата
Початок передплати:
январь 2017
Закiнчення передплати:
декабрь 2017
Всього мiсяцiв:
12
Мова видання:
русский
Сума:
0,00 0,00 грн
Оформити передплату
Придбати
Помилка! Виберіть правильно період підписки для продовження
Ви також можете передплатити інші видання або заощадити і передплатити відразу комплект
Про видання
Відгуки

Електронна версія цього професійного комплекта призначена для бухгалтерів-профі, а також для бухгалтера по зарплаті, економіста і кадровика, і складається з двох газет: «Професійний бухгалтер» і «Зарплата та кадрова справа». Кожна з них — найбільш повне, оперативне і актуальне видання для справжніх професіоналів. Ці видання створені для того, щоб зробити вас асом в професії, а ваш облік і кадрову справу — зразковими.

Газета «Професійний бухгалтер» — новий еталон бухгалтерського видання для справжніх професіоналів своєї справи. Ця газета оптимально підходить кожному підприємству і підприємцю незалежно від організаційно-правової форми, виду діяльності, системи оподаткування.У цьому виданні — максимально повна інформація з усіх питань, пов'язаних з роботою головного бухгалтера і бухгалтерських служб підприємства. Оптимальний обсяг видання і доступна ціна, зручний макет і якісний європейський папір роблять роботу з «Професійним бухгалтером» по-справжньому комфортною і ефективною.

Газета «Зарплата та кадрова справа» стане постійною супутницею кадровика, бухгалтера і економіста по зарплаті. Практичні рекомендації, наочні приклади, детальний аналіз «зарплатного» бухобліку, його підводні течії, мілини і айсберги — ось лише мала дещиця того, що газета може бути корисна саме вам. З нею ви будете в курсі всіх кадрово-зарплатних нововведень.

Ми гарантуємо отримання якісної і актуальної інформації з перших рук!

Оформлюйте передплату на електронний комплект і отримуйте ще більше переваг!

ТОВ «Видавнича група «АС»
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку