Передплата

Комплект «Бухгалтерія: бюджет» + «Зарплата та кадрова справа» + «Новий бюджетний облік» (эл. версія)


Ваша передплата
Початок передплати:
январь 2017
Закiнчення передплати:
декабрь 2017
Всього мiсяцiв:
12
Мова видання:
русский
Сума:
0,00 0,00 грн
Оформити передплату
Придбати
Помилка! Виберіть правильно період підписки для продовження
Ви також можете передплатити інші видання або заощадити і передплатити відразу комплект
Про видання
Відгуки

Економний комплект газет: «Новий бюджетний облік» + «Бухгалтерія: бюджет» + «Зарплата та кадрова справа»

Для Вас ми зібрали цей професійний комплект для бухгалтера бюджетної установи, економіста і кадровика, який складається з трьох газет: «Новий бюджетний облік» «Бухгалтерія: бюджет» і «Зарплата та кадрова справа». Кожна з них — найбільш повне, оперативне і актуальне видання для справжніх професіоналів. Ці видання створені для того, щоб зробити вас асом в професії, а ваш бухгалтерський облік і кадрову справу — зразковими.

Газета «Новий бюджетний облік» — єдине видання в Україні, повністю присвячене реформі бухгалтерського обліку в державному секторі! З 2017 року почався основний етап реформи, реалізація якого передбачає введення в практику бухобліку ключового нормативного документа — нового Плану рахунків. Як тепер вести бухоблік активів і зобов'язань установи, як складати фінзвітність — про це і про безліч інших бухоблікових питань читайте на сторінках газети.

Газета «Бухгалтерія: бюджет» — надійна помічниця бухгалтера бюджетної сфери. У ній ви знайдете професійні консультації з бюджетного процесу, складання всіх видів звітності, трудових відносин та оплати праці, надання платних послуг, складання кошторисів, закупівлі за державні кошти, кадрової справи і юридичних питань від фахівців редакції і офіційних органів.

Газета «Зарплата і кадрова справа» стане постійною супутницею кадровика, бухгалтера і економіста по зарплаті. Практичні рекомендації, наочні приклади, детальний аналіз «зарплатного» бухобліку, його підводні течії, мілини і айсберги — ось лише дещиця того, чим газета може бути корисна саме вам. З нею ви будете в курсі всіх кадрово-зарплатних нововведень.

Оформляйте передплату на комплект і отримуйте ще більше переваг!

Розповсюджується на всій території України.

ТОВ «Видавнича група «АС»
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку