Журнали

Практика МСФЗ 25 травня, 2020
5
Т
Таксономія МСФЗ: новий сезон підготовки звіту XBRL

Фонд МСФЗ опублікував 17 березня 2020 року Таксономію МСФЗ 2020, з якою можна ознайомитися на сайті Фонду МСФЗ. Таксономія МСФЗ 2020 базується на МСФЗ станом на 1 січня 2020 року, включаючи ті, що були видані, але ще не діють. Також Таксономія МСФЗ 2020 містить зміни внаслідок внесених поправок до МСФЗ 9 «Фінансові інструменти», МСБО 39 «Фінансові інструменти: визнання та оцінка» та МСФЗ 7 «Фінансові інструменти: розкриття інформації», пов’язані з реформою базової процентної ставки. Поки очікується український переклад Таксономії МСФЗ 2020, триває пілотний проєкт із дослідної експлуатації системи фінансової звітності, метою якого є створення та успішна валідація звіту XBRL учасниками — суб’єктами звітування відповідно до останньої версії Таксономії UA XBRL МСФЗ 2019.
У статті розглянуто питання, які виникають у суб’єктів звітування на шляху до цієї мети — у процесі роботи з Таксономією UA XBRL МСФЗ 2019.

-A
A+

№ 5, 2020  (с. 29)
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку