Журнали

Практика МСФЗ 23 вересня, 2019
9
П
Права покупців на додаткові товари за МСФЗ 15: чи бути коригуванням з податку на прибуток?

У конкурентному середовищі бізнес часто використовує складноструктуровані контракти, за якими покупці під час придбання товарів чи послуг можуть отримувати супутні стимули або пропозиції додаткових товарів чи послуг, з метою пожвавлення попиту.
Бізнес застосовує різні форми заохочення попиту на власний продукт, серед яких запровадження систем лояльності, проведення акцій, надання бонусів, балів клієнтам або інших знижок на майбутні постачання товарів чи послуг. МСФЗ 15 «Дохід від договорів з клієнтами» розглядає такі умови договорів як надання покупцям права (опціону) отримати додаткові товари чи послуги безкоштовно або зі знижкою.
У цій статті спробуємо з’ясувати, чи можуть виникати коригування з податку на прибуток відповідно до Податкового кодексу України в разі надання клієнтам права (опціону) придбавати додаткові товари чи послуги в майбутньому.

-A
A+

№ 9, 2019  (с. 36)
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку