Журнали

Практика МСФЗ 27 травня, 2024
5-6
М

Ми не маємо опускати руки, поки нас захищають найкращі

-A
A+

Анна Хомюк, generalist editor, ACCA DipIFR

 

Засновника видавництва «Лабораторія» Антона Мартинова мобілізують до лав ЗСУ. Він заснував видавництво, яке спеціалізується на сучасному нонфікшні та художній літературі, у 2020 році. «Лабораторія» позиціонує себе як видавництво, що видає перекладні книжки близько до оригінального релізу.

Особисто я фанатка читання, а, зокрема, «Лабораторія» видає шедеври. Якщо ви ще не прочитали «За перекопом є земля» Анастасії Левкової, що надруковано в «Лабораторії», то саме час це виправити.

У квітні 2024-го ще один митець — Сергій Жадан — заявив про свої наміри приєднатися до війська. Ось як це прокоментував історик Тімоті Снайдер:

«Сергій Жадан, один із найвидатніших творців культури світу, має тримати в руках Нобелівський диплом, а не гвинтівку».

Багато наших із вами колег теж служать у лавах ЗСУ, і більшість із них — добровольці. Інтерв’ю з Русланом Мазуром і Миколою Мішиним можете прочитати на сторінках нашого видання.

Усі ці люди мали б жити своє найкраще життя, створювати прекрасні речі, друкувати цікаві книжки, розбиратися в нетрях нашого законодавства тощо. Також у лавах ЗСУ перебуває величезна кількість, можливо, не таких відомих, але не менш важливих людей. І вони теж заслуговують на іншу долю. Та, на жаль, завдяки сусідам усі ми живемо не так, як заслуговуємо. Й іноді від цієї несправедливості хочеться дуже голосно кричати.

Але ми не маємо опускати руки, поки нас захищають найкращі. Донейтіть, виходьте на мітинги на підтримку полонених, не будьте осторонь.

P. S. Номер «Практики МСФЗ» у травні подвоєний. Наступний випуск ви побачите в липні 2024-го.

 

№ 5-6, 2024  (с. 1)
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку