Журнали

Практика МСФЗ 26 вересня, 2022
9
С
Стандарти й Таксономія XBRL: тенденції розкриття та диджиталізації інформації про сталий розвиток за МСФЗ

Інвестори дедалі частіше вимагають високоякісної, прозорої, надійної та порівнюваної звітності компаній про клімат та інші екологічні, соціальні й управлінські питання (ESG).
У листопаді 2021 року Фонд МСФЗ оголосив про створення нового органу — Ради з міжнародних стандартів сталого розвитку (International Sustainability Standards Board, далі — ISSB), щоб допомогти задовольнити цей попит.
У березні 2022 року ISSB опублікувала проєкти двох стандартів розкриття інформації про сталий розвиток. ISSB, розробляючи стандарти, врахувала, що формат розкриття буде цифровий (XBRL), тому у травні 2022 року було опубліковано проєкт Таксономії розкриття інформації про сталий розвиток за МСФЗ (IFRS Sustainability Disclosure Taxonomy).
У цій статті розглянемо, що нового дадуть такі стандарти та яку роль відіграє Таксономія розкриття інформації про сталий розвиток за МСФЗ в системі сталого звітування.

-A
A+

№ 9, 2022  (с. 60)
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку