Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 25.12.2023

12

Тема номера


Обліку благодійної допомоги бути!

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» від 05.09.2023 № 953)

Документи та коментарi

Обліку благодійної допомоги бути! (c. 3)

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» від 05.09.2023 № 953)

Павло Зозуля
Норми витрат пального оновлено! (c. 5)

(коментар до Методичних рекомендацій з нормування витрат палива, електричної енергії, мастильних, інших експлуатаційних матеріалів автомобілями та технікою (редакція 1 від 17.11.2023), розроблених Мінінфраструктури та ДП «ДержавтотрансНДІпроект»)

Ольга Сусла

Статтi

Готуємося складати фінансову звітність (c. 7)

Добігає кінця 2023 рік, а отже, бухгалтери вже готуються до складання фінансової звітності. Тож ми вирішили нагадати вимоги та надати вам корисні рекомендації щодо складання й подання форм фінзвітності.

Софія Таран

Зворотний зв'язок

Списуємо ковдри та подушки (c. 24)

Хочемо списати ковдри й подушки. Які документи мають бути підставою для списання та чи обов’язково оприбутковувати ганчір’я?

Марина Дорошенко

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку