Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 27.11.2023

11

Тема номера


Актуалізації «паливних» норм бути!

(коментар до наказу Мінінфраструктури «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту України від 10 лютого 1998 року № 43» від 02.11.2023 № 1011)

Документи та коментарi

Актуалізації «паливних» норм бути! (c. 3)

(коментар до наказу Мінінфраструктури «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту України від 10 лютого 1998 року № 43» від 02.11.2023 № 1011)

Ольга Сусла

Статтi

Особливості обліку шин та акумуляторів (c. 4)

Придбали запасні шини й акумулятор до автомобіля й не знаєте, як їх обліковувати? Пропонуємо розглянути можливі варіанти обліку цих активів, особливості їх списання й утилізації.

Лідія Безкоровайна

Зворотний зв'язок

Комп’ютерний клас: якщо вибувають складові комплексу (c. 9)

Інвентаризаційна комісія під час проведення інвентаризації встановила непридатність для подальшого використання кількох пристроїв комп’ютерного класу. Чи можуть ці комп’ютери бути списані на підставі пропозиції інвентаризаційної комісії їх списати? Якщо так, як списати ці пристрої, адже їх оприбуткували як складові одного об’єкта — комп’ютерного класу?

Павло Зозуля
Благодійні овочі для їдальні: документальне оформлення та облік (c. 13)

Волонтери вирішили надати нашому навчальному закладу овочі для їдальні. Чи маємо ми право отримувати таку допомогу, як її правильно оформити та обліковувати?

Лідія Безкоровайна
Бухоблік ліквідації пошкоджених війною дерев (c. 16)

Біля нашої будівлі було пошкоджено, а подекуди взагалі знищено дерева під час проведення бойових дій. Плануємо ліквідувати ці насадження. Допоможіть відобразити це в обліку.

Марина Дорошенко

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку