Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 25.03.2024

3

Тема номера


Про подовження строків зберігання бухдокументів

(коментар до наказу Мін’юсту «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року № 578/5» від 04.01.2024 № 40/5)

Документи та коментарi

Про подовження строків зберігання бухдокументів (c. 3)

(коментар до наказу Мін’юсту «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року № 578/5» від 04.01.2024 № 40/5)

Ольга Сусла

Статтi

Облік медикаментів у бюджетних установах (c. 9)

Деякі бюджетні установи мають медпункти, які надають першу медичну допомогу, у деяких — облаштовано укриття, які мають бути забезпечені медикаментами. Більшість установ має хоча б аптечки. Тобто так чи інакше серед об’єктів обліку установ є медичні вироби й лікарські засоби. Є певні вимоги до складу медикаментів, що мають бути в установі, а також особливості обліку залежно від виду. Ці особливості розглянемо у статті.

Софія Таран

Зворотний зв'язок

Від ремонту до поліпшення один крок? (c. 20)

Плануємо капітальний ремонт підвального приміщення (відремонтувати вентиляційну систему, зробити гідроізоляцію фундаменту та додатковий вихід із відкидним пандусом). Та керівник установи наполягає збільшити вартість будівлі через велику вартість ремонту. Чи правомірно збільшувати вартість, якщо видатки буде проведено за КЕКВ 3130?

Марина Дорошенко
Банківська комісія: на чиї плечі лягає? (c. 23)

Чи треба включати до вартості вхідних квитків у музей винагороду за розрахунково-касове обслуговування в банку під час здавання готівки для зарахування на рахунок?

Марина Дорошенко

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку