Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 29.05.2023

5

Тема номера


Краще згодом, ніж ніколи, або Облік отриманого, але не введеного в експлуатацію генератора

Наша установа централізовано отримала генератор, але зараз він нам не потрібен, тому вводити в експлуатацію поки що не плануємо. Як поставити й далі відображати в обліку?

Статтi

Оцінка активів у бухгалтерському обліку (c. 3)

Для оцінки активів установи використовують різні види вартостей: первісну, справедливу, переоцінену, чисту вартість реалізації… Кожна з них має свої особливості визначення та використання. Коли, як вартість застосувати і для якого активу, розглянемо у статті.

Лідія Безкоровайна

Зворотний зв'язок

«Благодійні» двері для приміщення, наданого в оренду: правові та облікові питання (c. 12)

Благодійник пропонує надати двері для приміщення, яке перебуває в нас на балансі та яке ми надали в оренду військкомату. Чи може районна рада взагалі отримати таку допомогу, якщо так, то як відобразити це в обліку?

Павло Зозуля
Краще згодом, ніж ніколи, або Облік отриманого, але не введеного в експлуатацію генератора (c. 16)

Наша установа централізовано отримала генератор, але зараз він нам не потрібен, тому вводити в експлуатацію поки що не плануємо. Як поставити й далі відображати в обліку?

Ольга Сусла
Передаємо автівку за військово-транспортним обов’язком: списуємо чи ні? (c. 18)

У межах виконання військово-транспортного обов’язку передаємо авто, яке маємо на балансі, військовим. У рішенні селищної ради в нас зазначено: «передати в державну власність і повернути після оголошення демобілізації». Чи означає це, що ми маємо списати транспортний засіб із балансу? Але як тоді його оприбуткувати після повернення?

Марина Дорошенко

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку