Журнали

Новий бюджетний облік
Новий бюджетний облік 23.03.2020
3

Тема номера


Згадаємо все про амортизацію

Про амортизацію необоротних активів уже багато писали, і, здавалося б, бюджетні установи вже знають усі правила та механізм нарахування амортизації. Однак питання все ж таки залишається актуальним, про що свідчать ваші численні запитання. Тож нагадаємо нюанси нарахування амортизації необоротних активів.

Статтi

Дезінфекційні заходи: завжди потрібно, а зараз — вкрай необхідно! (c. 3)

Останні кілька тижнів мешканців тримають у напрузі. У зв’язку з оголошеним карантином ще більшої напруги додалося керівникам закладів та установ, оскільки слід попіклуватися не тільки про працівників, а й про відвідувачів. Які саме можуть бути вжиті заходи, як правильно їх здійснити, як закупити дезінфекційні засоби та провести в обліку всі ці операції — поговоримо у статті.

Згадаємо все про амортизацію (c. 6)

Про амортизацію необоротних активів уже багато писали, і, здавалося б, бюджетні установи вже знають усі правила та механізм нарахування амортизації. Однак питання все ж таки залишається актуальним, про що свідчать ваші численні запитання. Тож нагадаємо нюанси нарахування амортизації необоротних активів.

Нещасний випадок в установі: від А до Я (c. 31)

На превеликий жаль, ніхто з працівників не застрахований від нещасного випадку, який може трапитися з ним на роботі. Звичайно, бажаємо, аби будь-яке нещастя вас оминало. Але, як то кажуть, береженого і Бог береже. Тож із матеріалу ви дізнаєтеся, як правильно оформити нещасний випадок на виробництві, як провести розслідування та які документи необхідно підготувати. Почнімо розбиратися.

Внесений капітал: не плутаємо із власним (c. 31)

Теоретичні аспекти запроваджених у 2017 році новацій бухобліку в державному секторі давно освоєні, субрахунки вивчені, і відображення господарських операцій уже доведене до стадії механічного. Але наприкінці минулого року під час складання річної фінзвітності ще виникали запитання щодо визначення внесеного капіталу бюджетної установи на кшталт: із чим порівнювати, що входить до складу, які дані вносити в рядок? Саме тому ми підготували цей матеріал, аби вже остаточно розібратися з обліком внесеного капіталу.

Зворотний зв'язок

Відсікаємо все зайве та додаємо відсутнє, або Поліпшуємо частково ліквідовану будівлю (c. 38)

На балансі нашого профучилища побутового обслуговування є майстерня, яка складається з трьох приміщень: двох цехів та кімнати, яку раніше використовували як таку, де зберігалися запчастини та інші господарські речі (склад). Будівля напівзруйнована, тому було ухвалено рішення розібрати частину майстерні, а саме складське приміщення, і натомість добудувати ще один цех, потім перекрити весь дах та утеплити всі зовнішні стіни. Стару цеглу плануємо використовувати для відновлення стін. У нас виникла дилема: чи можна такі роботи вважати капітальним ремонтом з огляду на те, що геометричні форми об’єкта не зміняться, а лише буде відновлено старе приміщення?

Заповнюємо аналітичні картки (c. 42)

Чи обов’язковими для застосування є картки і книги аналітичного обліку та які особливості їх заповнення?

Саджанці дерев: посадковий матеріал → молоді насадження → багаторічні насадження (c. 44)

По периметру шкільного подвір’я хочемо посадити хвойні декоративні дерева, аби покращити зовнішній вигляд будівлі та екологічний стан довкілля. Окрім того, на прибудинковій території в нас є сад, який плануємо поповнити новими деревами. Знайшли спонсора, який погодився безоплатно надати фруктові та декоративні саджанці дерев. Запитання: що з обліком та який КЕКВ зазначати в Довідці про надходження в натуральній формі?

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ з зарплати (доходу) за серпень 2020 року (гірничі підприємства)

30.09.20

Звіт про контрольовані операції за 2019 рік

ПДВ за серпень 2020 року

Акцизний податок за серпень 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку