Журнали

Новий бюджетний облік
Новий бюджетний облік 23.11.2020
11

Тема номера


Твердопаливний облік

Наша школа в зимовий період для опалення приміщень використовує вугілля та дрова, які закуповує восени. Як нам правильно розрахувати, скільки твердого палива необхідно, щоб не придбати зайвого? Чи варто обліковувати шлак, який залишиться, бо ми його плануємо використовувати замість щебеню для ямкового посипання ґрунту?

Статтi

Поки ще не замело — час проходити ТО (c. 3)

Роботи, які проводять з автомобілем, можуть бути класифіковані як технічне обслуговування, капітальний чи поточний ремонт, а також поліпшення. І якщо вдосконалюємо автомобіль або ремонтуємо його за потреби, то здійснювати технічне обслуговування маємо як годиться — за планом. Про це наша стаття.

Валютні операції в бюджетних установах (c. 5)

Використання іноземної валюти в сучасному житті вже ні для кого не є дивиною. От і бюджетні установи можуть здійснювати господарські операції, використовуючи іноземну валюту. Це можуть бути розрахунки з іноземними контрагентами, оплата закордонного відрядження працівника установи та інші операції. Для того щоби була можливість здійснювати розрахунки, використовуючи іноземну валюту, установі потрібно відкрити валютний рахунок. Як це правильно зробити та як відображати в бухобліку валютні операції, поговоримо у статті.

Чи така страшна ревізія, як її малюють? (c. 16)

Темою нашого матеріалу буде те, від чого в кожного бухгалтера перехоплює подих, — ревізія. Зокрема, розглянемо механізм проведення ревізії та її основні напрями.

Зворотний зв'язок

Облаштування пандусом: чи збільшиться вартість будівлі? (c. 33)

Наш ЦНАП у 2016 році було обладнано зовнішнім пандусом, але аудитом доступності для МГН (маломобільних груп населення) адмінбудівель установлено, що конструкція не відповідає чинним будівельним нормам (немає двобічної огорожі з поручнями, завищено кут нахилу, поверхня не є шорсткою). Виникла необхідність провести відповідні роботи. Плануємо одночасно встановити відкидний внутрішній пандус на виконання бюджетної програми за кошти міськради. До якого виду робіт віднести зазначені роботи та як відобразити в бухобліку?

Електронний ПДВ-рахунок: правила обліку (c. 38)

Наша установа щойно зареєструвалась платником ПДВ. Чи не могли б ви пояснити призначення електронного рахунку для оплати ПДВ та відображення в бухобліку операцій на цьому рахунку?

Твердопаливний облік (c. 41)

Наша школа в зимовий період для опалення приміщень використовує вугілля та дрова, які закуповує восени. Як нам правильно розрахувати, скільки твердого палива необхідно, щоб не придбати зайвого? Чи варто обліковувати шлак, який залишиться, бо ми його плануємо використовувати замість щебеню для ямкового посипання ґрунту?

Проєкт землеустрою: установлюємо мету — визначаємося з витратами (c. 44)

Будемо замовляти розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, де розміщена наша будівля та яку своєчасно не оформили, для постійного користування. Тож виникають запитання: чи оприбутковувати цей проєкт, чи можна віднести витрати на виготовлення проєкту до вартості нематеріальних активів, як показати в обліку витрати?

Документи напохваті

Порядок проведення інспектування Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами (c. 19)

(Затверджений постановою КМУ від 20 квітня 2006 року № 550, зі змінами, останні з яких внесено постановою КМУ від 09.09.2020 р. № 795)

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 130 «Вплив змін валютних курсів» (c. 28)

(Затверджене наказом МФУ від 11 серпня 2011 року № 1022, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 23.12.2016 р. № 1135)

Календар бухгал­тера
30.11.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за жовтень 2020 року (гірничі підприємства)

Авансовий внесок з туристичного збору за листопад 2020 року

ПДФО та ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за жовтень 2020 року

ПДВ за жовтень 2020 року

Акцизний податок за жовтень 2020 року

Плата за землю за жовтень 2020 року

Рентна плата за жовтень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку