Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 27.06.2022

6

Тема номера


Розрахунки з підзвітними особами: здійснюємо та обліковуємо

Розрахунки з підзвітними особами виникають у більшості бюджетних установ, якщо не в усіх. Тож узагальнимо вимоги щодо таких розрахунків та розглянемо порядок їх здійснення та відображення в обліку.

Підшивка бухгалтера

Зобов’язання: нормативне регулювання, класифікація, облік (c. 3)

Якщо йдеться про кредиторську заборгованість, то відразу стає зрозуміло, що маємо справу із зобов’язанням суб’єкта державного сектору перед контрагентом за товари, послуги чи роботи. Та заборгувати цілком імовірно і працівникові, і студенту, і навіть банку. Про те, якими бувають зобов’язання, як відображати їх на рахунках бухобліку та списувати, пропонуємо розібратися в цій статті.

Марина Дорошенко
Бухоблік дебіторської заборгованості в бюджетній установі (c. 11)

Дебіторська заборгованість у бюджетній установі не є такою прикрістю, як кредиторська, але теж явище небажане. На відміну від останньої, дебіторська заборгованість — це актив установи, тому її існування — цілком звичне явище, якщо, звичайно, їй не нададуть статусу безнадійної. За яких обставин виникає дебіторська заборгованість, як її обліковувати та списувати, розберемося в цій статті.

Павло Зозуля
Розрахунки з підзвітними особами: здійснюємо та обліковуємо (c. 17)

Розрахунки з підзвітними особами виникають у більшості бюджетних установ, якщо не в усіх. Тож узагальнимо вимоги щодо таких розрахунків та розглянемо порядок їх здійснення та відображення в обліку.

Лідія Безкоровайна
Облік розрахунків за податками та зборами (c. 27)

Усі бюджетні установи є платниками тих чи інших податків. Перелік податків і зборів, визначений ПКУ, великий. Які саме податки сплачують бюджетні установи та які особливості такого оподаткування і обліку — розглянемо.

Софія Таран
Документування «боргових» операцій (c. 31)

Виникла кредиторська заборгованість перед постачальником — склади підтвердний документ, з’явилася орендна дебіторка — склади підтвердний документ, заборгувала підзвітна особа — знову склади підтвердний документ. Щоб усі операції вчасно і в повному обсязі відобразити на рахунках бухобліку, необхідно мати підставу, що документально засвідчить ту чи іншу дію або навіть бездіяльність.

Марина Дорошенко

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку