Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 28.02.2022

2

Тема номера


Документування господарських операцій із запасами

У 2021 році Мінфін скасував типові форми з обліку та списання запасів, але натомість майже нічого не запропонував. Що це означає для бюджетної установи: повну свободу дій чи непорозуміння? Розберімося.

Підшивка бухгалтера

Обліковуємо надходження запасів (c. 3)

Коли матеріальна цінність потрапляє до суб’єкта державного сектору, окрім документального оформлення, визначають її первісну вартість та оприбутковують або зараховують на позабалансовий облік. Тож пригадаємо, як саме слід відобразити в обліку надходження запасів.

Ольга Сусла
Вибуття запасів: методи оцінки, бухоблікові правила та приклади (c. 11)

Життєвий цикл переважної більшості запасів недовготривалий, тому цілком природними є їх споживання, продаж, передання, відпуск у виробництво, псування тощо. Залежно від причини вибуття різнитиметься й облік, про що й поговоримо.

Павло Зозуля
Документування господарських операцій із запасами (c. 17)

У 2021 році Мінфін скасував типові форми з обліку та списання запасів, але натомість майже нічого не запропонував. Що це означає для бюджетної установи: повну свободу дій чи непорозуміння? Розберімося.

Марина Дорошенко
Інвентаризуємо запаси: що особливого? (c. 23)

Уже неодноразово на сторінках нашої газети ми писали про порядок проведення інвентаризації та правила оформлення документів за її результатами з подальшим відображенням на рахунках бухобліку. Та зараз зупинимося на нюансах перевірки запасів як підготовчого етапу складання річної фінансової звітності.

Ольга Сусла
Запаси в обліковій політиці установи (c. 30)

У цьому матеріалі розглянемо деякі аспекти облікової політики суб’єкта державного сектору, а саме яку інформацію стосовно методичних прийомів ведення обліку запасів потрібно включити до облікової політики установи.

Лідія Безкоровайна

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку