Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 31.05.2021

5

Тема номера


Статтi

Установлюємо огорожу: оформлення та облік (c. 9)

Бюджетна установа вирішила встановити огорожу по периметру своєї території. Звична ситуація. Ці роботи можна здійснювати власними силами установи, однак частіше до виконання таких робіт залучають підрядників. Матеріали для виготовлення огорожі застосовують різні. Чи буде залежати облік огорожі від цих особливостей? Які підготовчі роботи потрібно здійснити та якими документами їх оформити? Відповіді на ці та інші запитання стосовно встановлення огорожі знайдете у статті.

Софія Таран
Трудові відносини vs відносини ЦПХ: обираємо з розумом (c. 15)

Схожі ззовні, але різні по суті — трудові відносини та відносини цивільно-правового характеру (ЦПХ). Чим регулюються вказані відносини, за якими критеріями розмежовується трудовий договір та договір ЦПХ, а також що вважається прихованими трудовими відносинами, на думку Держпраці, з’ясуймо у статті.

Дар’я Заїка, Марина Дорошенко
Договір ЦПХ: оплата, оподаткування, звітність (c. 31)

У попередній статті ми почали розгляд договорів цивільно-правового характеру (далі — договір ЦПХ). Обговорили юридичні аспекти укладання таких договорів, зосередили увагу на їхніх відмінностях від трудового договору. Зараз продовжуємо цю тему — поговоримо про оплату договору ЦПХ, її оподаткування та відображення у звітності.

Олена Огай

Зворотний зв'язок

Обліковуємо розрахунки за договорами ЦПХ (c. 39)

Як відобразити в бухобліку розрахунки за договорами ЦПХ з фізичними особами?

Марина Дорошенко, Софія Таран
Зламався спідометр? Діємо за ситуацією (c. 41)

Маємо на балансі автомобіль «Volkswagen Passat». Зламався спідометр, але автомобіль продовжували експлуатувати ще деякий час. Чи вважається це порушенням? І взагалі який порядок дій у разі встановлення такого недоліку? Чи можна використовувати акт списання спідометрів, який затверджено таким документом: Інструкція про порядок утримання та експлуатації спідометрового обладнання автомобілів від 01.07.1987 № Р 301265-0333-87?

Марина Дорошенко
Поліпшуєте МНМА? А чому б і ні? (c. 45)

Плануємо дообладнати слюсарні столи в майстернях, первісна вартість яких — 4 325,00 грн. Виникло запитання: чи можна поліпшувати малоцінні необоротні матеріальні активи? Якщо так, то як надалі нараховувати амортизацію за умови збільшення первісної вартості?

Павло Зозуля
Договір ЦПХ — закупівля? Мінекономіки каже: «Так»! (c. 46)

Наша бюджетна установа уклала договір ЦПХ з двірником, який має обкласти сходи та пандус запасного виходу плиткою (роботу виконуватиме у вихідні). Підкажіть, чи буде такий договір підпадати під дію Закону № 922? Чи треба його оприлюднювати в системі «Прозорро», якщо сума договору — 3 000 грн.

Ганна Даниленко

Документи напохваті

Загальні умови укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві (c. 19)

(Затверджені постановою КМУ від 1 серпня 2005 року № 668, зі змінами, останні з яких унесено постановою КМУ від 17.03.2021 № 224)

Кабінет Міністрів України

Додатковi матерiали

Про списання державного майна (c. 5)

Міністерство освіти і науки України

Лист від 05.02.2021 № 1/9-56

Додаток до матеріалу:

Міністерство освіти і науки України
Індивідуальна податкова консультація від 14.04.2021 № 1536/ІПК/99-00-04-03-03-06 (c. 8)

Державна податкова служба України

Індивідуальна податкова консультація від 14.04.2021 № 1536/ІПК/99-00-04-03-03-06

Додаток до матеріалу:

Державна податкова служба України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку