Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 29.04.2024

4

Тема номера


Оприбуткування гуманітарної допомоги

Управління з питань ветеранської політики міської ради отримало гуманітарну допомогу у формі одягу та іграшок дітям ветеранів війни для подальшого передання родинам. Чи обов’язково оприбутковувати товарно-матеріальні цінності, чи можна їх віднести на позабаланс і потім роздати?

Статтi

Як дооцінити нульові ОЗ? (c. 3)

Переоцінка основних засобів бюджетних установ урегульована НС 121 «Основні засоби». Тому з порядком здійснення переоцінки бухгалтери знайомі. Запитання виникають щодо переоцінювання об’єктів, залишкова вартість яких дорівнює нулю, адже в цьому випадку неможливо визначити індекс переоцінки. Тож чи можна переоцінити такі об’єкти і, якщо так, як це правильно здійснити й відобразити в бухобліку — саме ці питання й розглянемо у статті.

Софія Таран

Зворотний зв'язок

Оприбуткування гуманітарної допомоги (c. 6)

Управління з питань ветеранської політики міської ради отримало гуманітарну допомогу у формі одягу та іграшок дітям ветеранів війни для подальшого передання родинам. Чи обов’язково оприбутковувати товарно-матеріальні цінності, чи можна їх віднести на позабаланс і потім роздати?

Ольга Сусла
Основний засіб чи малоцінка? (c. 10)

Установа придбала системний блок за 12 855,00 грн та операційну систему до нього за 5 499,00 грн. Вартісна межа основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів в установі — 15 000,00 грн. Як відображати витрати на придбання системного блока в обліку — як капітальні інвестиції на придбання основного засобу чи малоцінного необоротного матеріального активу?

Лідія Безкоровайна
Чи все вилучене від списання має користь? (c. 13)

Списали активи, унаслідок чого вилучили предмети, матеріали, які не знаємо куди діти, оскільки немає потреби в їх подальшому використанні установою. Так, після списання подушок, постільної білизни тощо маємо ганчір’я, яке маємо оприбуткувати згідно з вимогами Порядку № 1314 та НС 121 «Основні засоби». Аналогічно після списання меблів вилучили металеві деталі, які оприбуткували як брухт і здали, а от дерев’яні лаковані деталі, які спеціалізовані підприємства відмовляються приймати, продовжуємо накопичувати. Що робити з таким непотребом?

Павло Зозуля
Наявність медпункту: чи різниться облік? (c. 16)

У нашій спортшколі є медпункт. Зараз там працює лікар на 0,25 ставки. Чи можемо придбавати медикаменти за КЕКВ 2210 з огляду на те, що фактично медпункт майже не працює? На якому рахунку в такому разі вести облік аптечки? Як поповнювати її та списувати ліки?

Марина Дорошенко

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку