Журнали

Новий бюджетний облік
Новий бюджетний облік 24.12.2018
12

Тема номера


Біологічні активи: відображаємо у фінансовій звітності

На балансі нашої бюджетної установи обліковуються біологічні активи. Як правильно і повно відобразити інформацію про них у фінансовій звітності установи?

Документи та коментарi

Стисло про держбюджет 2019 року (c. 4)

(коментар до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018 р. № 2629-VIII)

Увага! Змінено нацстандарти 101, 102 (c. 4)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі» від 27.11.2018 р. № 940)

Річна фінзвітність: оновлено Порядок № 307 (c. 6)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі» від 27.11.2018 р. № 939 (Повний текст Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі з усіма останніми змінами наведено далі у номері.))

Статтi

Фінансова звітність: згадаємо поіменно (c. 8)

Початок нового року в бухгалтерів завжди пов’язаний зі складанням звітності, одним із видів якої є фінансова звітність. На радість бухгалтерам, зміни, які відбулися в поточному році стосовно її складання, порівняно з минулим не суттєві, однак вони є. Тому ми вирішили узагальнити наявні вимоги, звернути увагу на нововведення та надати вам корисні рекомендації щодо складання і подання форм фінансової звітності. Тож тримайте!

Зворотний зв'язок

Фінансова звітність у запитаннях та відповідях (c. 38)

Уже зовсім скоро будуть зроблені останні записи, підрахунки та звіряння, і доведеться бухгалтерові засісти за клопітку, але відповідальну справу — складання фінансової звітності. Напевне, цей процес уже не буде таким складним, як рік тому, але все ж, аби не розгубитися та впоратися з формами, розглянемо найбільш актуальні питання у форматі «запитання-відповідь».

Позабалансовий облік (c. 40)

В установі у звітному році використовували позабалансові рахунки і тепер інформацію з них потрібно відобразити у фінансовій звітності. Хотілося б упевнитись, чи правильно ці рахунки було використано в обліку. Допоможіть розібратись, що відображають на позабалансових рахунках та яку інформацію з них потрібно перенести до фінансової звітності.

Безоплатно отримані активи в обліку та фінзвітності (c. 44)

В яких формах фінзвітності та як правильно відобразити безоплатне отримання частково зношеної будівлі, що перебувала на балансі районної ради та була передана селищній раді на підставі рішення сесії?

Біологічні активи: відображаємо у фінансовій звітності (c. 46)

На балансі нашої бюджетної установи обліковуються біологічні активи. Як правильно і повно відобразити інформацію про них у фінансовій звітності установи?

Документи напохваті

Порядок заповнення форм фінансової звітності в державному секторі (c. 19)

Затверджений наказом МФУ від 28 лютого 2017 року № 307, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 27.11.2018 р. № 939 (Найсвіжіші зміни для вашої зручності виділено напівжирним курсивом.)

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт з праці за березень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт з праці за І квартал 2020 року (форма № 1-ПВ (квартальна))

09.04.20

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за І квартал 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за березень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за березень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за березень 2020 року

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку