Журнали

Новий бюджетний облік
Новий бюджетний облік 23.04.2018
4

Тема номера


Сам планую, сам купую, сам везу, сам ремонтую — ремонт власними силами

У кабінеті бухгалтерії нашої установи плануємо провести ремонт власними силами, оскільки бракує коштів, щоб найняти підрядника. Як відобразити в обліку такі роботи, які документи потрібно оформити та які форми застосовувати, адже розрахунків із підрядниками не буде?

Статтi

Ремонт поточний чи ремонт капітальний? Питання одвічне, завжди актуальне... (c. 3)

Незчуємося, коли вже літо постукає у двері та принесе із собою не лише передчуття довгоочікуваної відпустки, але й ремонтні перипетії. Полагодити ґанок, замінити проводку чи відремонтувати дах — все, що завгодно, аби дозволив гаманець, тобто кошторис бюджетної установи. А для бухгалтера — свій клопіт: вчасно та у повному обсязі відобразити в обліку операції, що пов’язані із ремонтними роботами.

Ремонт орендованого майна: облік в орендаря (c. 9)

Оренда майна — досить поширений правочин у діяльності бюджетних установ. При цьому інколи виникають ситуації, коли орендований об’єкт вийшов із ладу і підлягає ремонту, а використовувати його маємо ще тривалий час. Саме про облік ремонтів орендованого майна в орендаря йтиметься в цій статті.

«Злочин і кара», або Відповідальність бухгалтера (c. 14)

Однією з головних осіб на підприємстві є бухгалтер, який відіграє значну роль майже на всіх етапах управління: у процесі оперативного фіксування господарських операцій, їх обліку та складання звітності підприємства. У зв’язку з постійними стрімкими змінами законодавства, у тому числі податкового та бухгалтерського, існує велика ймовірність помилки в діях бухгалтера. Тож важливо з’ясувати, коли, за яких умов та в якому розмірі він нестиме відповідальність за неправильне ведення бухгалтерського обліку. Про це й поговоримо у статті.

Зворотний зв'язок

Ремонтуємо і документуємо (c. 31)

Бюджетна установа планує проведення ремонту будівлі. Як документально оформити та підтвердити витрати в бухгалтерському обліку?

Змішались в купу послуги й активи… А спробуй відобразити правдиво (c. 36)

Приводом для написання цієї консультації став лист читача з проханням допомогти розібрати таку ситуацію: «Установа провела капітальний ремонт будівлі. У ході ремонту підрядником була прокладена структурована кабельна система (для поєднання інформаційних потоків пожежної та охоронної сигналізації, електромережі), а також придбані та установлені кондиціонери. Усі витрати включили до вартості капітального ремонту будівлі на підставі отриманого від підрядника акта виконаних робіт. Чи правильно так відображати витрати для капремонту? Чи, може, потрібно окремо відображати в обліку структуровану кабельну систему та кондиціонери?».

Як мало пройдено доріг, як багато зроблено… ремонтів (c. 40)

Наша громада планує провести капремонт дороги. Проектно-кошторисна документація вже готова, підписано договір підряду про виконання робіт за кошторисом та про постачання необхідних матеріалів. Роботи розпочнуться у травні. Якими проводками відобразити усе це в бухобліку та чи збільшиться вартість самої дороги, адже обсяг витрат значний?

Сам планую, сам купую, сам везу, сам ремонтую — ремонт власними силами (c. 44)

У кабінеті бухгалтерії нашої установи плануємо провести ремонт власними силами, оскільки бракує коштів, щоб найняти підрядника. Як відобразити в обліку такі роботи, які документи потрібно оформити та які форми застосовувати, адже розрахунків із підрядниками не буде?

Документи напохваті

Примірний перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд (c. 19)

Затверджений наказом Держжитлокомунгоспу від 10 серпня 2004 року № 150, зі змінами, останні з яких внесені наказом Мінрегіонрозвитку від 26 листопада 2014 року № 330

Календар бухгал­тера
Сьогодні

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за січень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за січень 2021 року

04.03.21

Звіт про товарооборот торгової мережі за лютий 2021 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за лютий 2021 року (форма № 1-опт (місячна))

09.03.21

Звіт з праці за лютий 2021 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про заборгованість з оплати праці за лютий 2021 року (форма № 3-борг (місячна))

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку