Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 30.01.2023

1

Тема номера


Типовим формам з обліку та списання запасів бути!

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження типових форм з обліку та списання запасів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання» від 13.12.2022 № 431)

Документи та коментарi

Зміни до НС 121 «Основні засоби». Уточнювальні (c. 3)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 “Основні засоби”» від 03.10.2022 № 312)

Павло Зозуля
Типовим формам з обліку та списання запасів бути! (c. 5)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження типових форм з обліку та списання запасів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання» від 13.12.2022 № 431)

Ольга Сусла
Про затвердження типових форм з обліку та списання запасів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання (c. 23)

(наказ МФУ від 13 грудня 2022 року № 431)

Міністерство фінансів України

Статтi

Обліковуємо придбання, безоплатне отримання генератора (c. 11)

Реальність сьогодення така, що в умовах дефіциту електроенергії для безперебійної роботи установи доводиться шукати альтернативні способи забезпечення електроенергією. Одним із найпоширеніших варіантів є використання генератора. Деякі установи купують генератори, а деякі отримують безоплатно — часто як гуманітарну допомогу. Тож, що це за об’єкт обліку, як його обліковувати, як відобразити споживання пального для роботи генератора, розглянемо у статті.

Лідія Безкоровайна

Зворотний зв'язок

Пально-генераторний КЕКВ (c. 17)

За яким КЕКВ придбавати бензин для генератора для отримання електроенергії та планувати видатки на перевезення пального?

Марина Дорошенко
МШП чи МНМА? (c. 18)

Установа придбала душову систему зі змішувачем вартістю 5 450 грн. Як її обліковувати — як МНМА, нараховуючи амортизацію, чи як МШП, списавши одразу на витрати?

Лідія Безкоровайна

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку