Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 24.06.2019

6

Тема номера


Закон про державну мову: що потрібно знати бюджетним установам?

(коментар до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 р. № 2704-VIII (у матеріалі — Закон про державну мову))

Документи та коментарi

Закон про державну мову: що потрібно знати бюджетним установам? (c. 3)

(коментар до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 р. № 2704-VIII (у матеріалі — Закон про державну мову))

Тетяна Кондратенко
Зміни у формах документів у сфері публічних закупівель. Знайомимося! (c. 6)

(коментар до наказу Мінекономрозвитку «Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490» від 21.03.2019 р. № 463)

Наталія Голіяд
Бюджетна нормативка: крокуємо в ногу з оцифрованим світом (c. 7)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» від 27.03.2019 р. № 123)

Оксана Верхогляд

Статтi

Облік дебіторки (c. 9)

Ідеальною є ситуація, коли боржник суб’єкта державного сектору розраховується вчасно і в повному обсязі, але різні обставини вносять свої корективи. Часто трапляються випадки, коли продукцію чи послуги надано або роботи виконано, а розрахунок за них не здійснено. Як правильно обліковувати такі розрахунки, як вони врегульовані законодавчо, поговоримо в статті.

Софія Таран

Зворотний зв'язок

«Вранці — гроші, увечері — стільці», або Облік витрат майбутніх періодів (c. 33)

Наша установа в червні 2019 року перерахувала кошти за мобільний зв’язок на наступний місяць. Як відобразити в обліку авансування: як витрати майбутніх періодів чи як дебіторку?

Марина Дорошенко
Брухт: оптимізуємо облік (c. 35)

Оскільки не маємо власного спеціаліста, передали основний засіб до спеціалізованого підприємства для розбирання та утилізації, яке вилучило металеві частини та перерахувало кошти нам на спецрахунок. Чи потрібно в такому випадку оприбутковувати брухт, і чи підійде для цього субрахунок 041? Чи доречно подавати Довідку про надходження в натуральній формі до Казначейства, якщо фактично такого надходження не було? Також маємо металеві МШП — чи маємо їх оприбуткувати як брухт, коли вийдуть з ладу?

Павло Зозуля
Як визначити «паливні» норми? (c. 39)

Придбали автомобіль «Renault Duster» 2018 року випуску. Витрати пального в Нормах № 43 для нього не визначено, тому ми взяли ті, що прописані в техдокументації. За фактом споживання встановили, що визначені заводом-виробником норми значно нижчі, ніж ми зафіксували. Що робити?

Павло Зозуля
Форми документів для електронних закупівель: заповнюємо нові реквізити (c. 44)

Наша установа вже після реорганізації в комунальне підприємство проводить закупівлі на електронному майданчику. Зараз бачимо там зміни звичних реквізитів. Як правильно їх заповнити? Як це вплине на проведення закупівель?

(лист Мінекономрозвитку від 28.05.2019 р. № 3304-04/22177-06)

Оксана Верхогляд

Документи напохваті

Норми витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті (c. 17)

(Затверджені наказом Міністерства транспорту України від 10 лютого 1998 року № 43, зі змінами, останні з яких внесено наказом Міністерства інфраструктури України від 24.01.2012 р. № 36 (витяг))

Міністерство транспорту України

Додатковi матерiали

Щодо змін, внесених до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 (c. 46)

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Лист від 28.05.2019 р. № 3304-04/22177-06

Додаток до матеріалу:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку