Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 27.09.2021

9

Тема номера


Обліковуємо об’єкти декору інтер’єру

Нашому інтернату подарували акваріум із рибками, а ще ми плануємо створити зимовий сад і придбати пташок. Це все задля того, щоби створити приємну атмосферу для учнів та працівників інтернату. Як правильно обліковувати ці та подібні об’єкти облаштування інтер’єру?

Статтi

ДСТУ 4163:2020: основні новації у складанні документів (c. 3)

Новий стандарт, який установлює вимоги до оформлення документів, набув чинності 1 вересня 2021 року. Тож саме час з’ясувати, які нововведення в обов’язкових реквізитах документів він приніс, та згадати, чи передбачена відповідальність за недотримання стандартів документообігу.

Дар’я Заїка
Бухоблік ПДВ: рекомендації для бюджетників (c. 7)

Досить часто суб’єкти держсектору, що є платниками ПДВ, стикаються з питанням бухобліку цього непростого податку. Актуальним це питання стало після втрати чинності Інструкцією № 141 (09.08.2019). Натомість окремого нормативного документа так і не з’явилося, тож із того часу в обліку ПДВ керуватися слід лише загальними нормами нацстандартів бухобліку в державному секторі, які небагатослівні в цьому випадку. Звісно, часто це буває не дуже легко. У матеріалі розглянемо загальні рекомендації для організації ПДВ-обліку в установі.

Олександра Паненко, Ганна Даниленко
Використання службового автомобіля: нормативна база, документальне оформлення, бухоблік (c. 10)

Згідно з нормами законодавства використовувати легкові автомобілі для поїздок, пов’язаних зі службовою діяльністю посадових осіб, слід відповідно до порядку, затвердженого керівником бюджетної установи. Як урегулювати використання службового автомобіля, поговоримо та покажемо на прикладі в цьому матеріалі.

Альона Момот, Ольга Сусла

Зворотний зв'язок

Обліковуємо об’єкти декору інтер’єру (c. 20)

Нашому інтернату подарували акваріум із рибками, а ще ми плануємо створити зимовий сад і придбати пташок. Це все задля того, щоби створити приємну атмосферу для учнів та працівників інтернату. Як правильно обліковувати ці та подібні об’єкти облаштування інтер’єру?

Софія Таран
Не будемо винаходити велосипед — краще полагодимо свій (c. 23)

Наша спортивна школа придбала велосипедну раму за 65 тис. грн на заміну тій, що зламалася. Чи можна віднести таке придбання до запчастин і списати на витрати? Чи слід вважати її встановлення поліпшенням основного засобу?

Марина Дорошенко
Орендоване майно потребує ремонту: як діяти, як обліковувати? (c. 25)

Наша установа орендує приміщення для провадження основної діяльності. Зараз це приміщення потребує проведення ремонту, а можливо, і поліпшення. Підкажіть, як правильно здійснити такі роботи та відобразити їхню вартість в обліку.

Софія Таран
Благодійна допомога не є платою за послуги (c. 29)

Батьки однієї дитини, що відвідує наш ДНЗ, подарували садочку принтер. Чи можна зарахувати це як плату за харчування дитини?

Марина Дорошенко

Документи напохваті

План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі (c. 15)

(Затверджений наказом МФУ від 31 грудня 2013 року № 1203, зі змінами, останні з яких унесено наказом МФУ від 28.05.2021 № 299 (витяг для розпорядників бюджетних коштів))

Міністерство фінансів України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку