Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 27.12.2021

12

Тема номера


Формуємо інформацію для Звіту про рух грошових коштів

Однією з форм річної фінансової звітності є Звіт про рух грошових коштів. Як правильно порахувати рух коштів за видами діяльності установи, нічого не загубивши?

Документи та коментарi

Держбюджет-2022: про головне (c. 3)

(коментар до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» від 02.12.2021 № 1928-IX)

Альона Момот

Статтi

Обліковуємо складові власного капіталу та формуємо Звіт про власний капітал (c. 5)

Однією з форм річної фінансової звітності установи є форма № 4-дс «Звіт про власний капітал». Щоби правильно сформувати показники за статтями цього звіту, слід правильно обліковувати всі складові власного капіталу. Тож пропонуємо вам у цій статті пригадати всі особливості обліку власного капіталу та порядок складання звіту про власний капітал.

Лідія Безкоровайна
Доходи й витрати майбутніх періодів в обліку та звітності (c. 15)

У кінці звітного періоду серед інших виникають питання щодо відображення в обліку та звітності витрат, пов’язаних зі сплатою орендних платежів, оплатою періодики, розрахунків за користування комп’ютерними програмами тощо. Об’єднує ці платежі те, що за умовами договору вони можуть бути сплачені в одному періоді, а послуги та роботи — надані / отримані в іншому. Пропонуємо до розгляду обліково-звітні нюанси таких операцій.

Марина Дорошенко
Примітки до річної фінзвітності: очікуємо на зміни (c. 31)

Заповнення форми № 5-дс «Примітки до річної фінансової звітності» — завершальний етап складання річної фінзвітності бюджетної установи. Цей документ систематизує та деталізує інформацію, наведену в річних фінансових звітах, тому саме сюди зазирне перевіряльник по пояснення до відповідних статей звітності. Зважаючи на те, що незабаром Мінфін планує внести певні коригування до Приміток, пригадаємо порядок їх заповнення та зупинимося на запропонованому проєкті змін.

Марина Дорошенко

Зворотний зв'язок

Ще буде баба дівкою, або Зі списаних активів у нові (c. 35)

У нашому районному будинку культури є сценічні костюми, які за результатами річної інвентаризації вирішено списати. Та з’явилася ідея використати зношені речі для виготовлення ляльок для нової вистави нашого лялькового мінітеатру. Плануємо пошити їх власними силами, бо маємо у штаті костюмера, який займається шиттям і ремонтом театрального одягу. Як відобразити такі операції в обліку та які документи оформити, щоби поставити на облік нові активи?

(лист МФУ від 21.04.2020 № 35220-07-10/11749 (витяг))

Ольга Сусла
Формуємо інформацію для Звіту про рух грошових коштів (c. 41)

Однією з форм річної фінансової звітності є Звіт про рух грошових коштів. Як правильно порахувати рух коштів за видами діяльності установи, нічого не загубивши?

Софія Таран

Документи напохваті

Порядок заповнення форм фінансової звітності в державному секторі (c. 19)

(Затверджений наказом МФУ від 28 лютого 2017 року № 307, зі змінами, останні з яких унесено наказом МФУ від 25.05.2021 № 285)

Міністерство фінансів України

Додатковi матерiали

Щодо обліку основних засобів і запасів (c. 39)

Міністерство фінансів України

Лист від 21.04.2020 № 35220-07-10/11749 (витяг)

Додаток до матерiалу:

Міністерство фінансів України

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку