Журнали

Новий бюджетний облік
Новий бюджетний облік 28.10.2019
10

Тема номера


Заповнюємо інвентаризаційні документи

Складанню річної фінансової звітності передує важлива подія — інвентаризація, яка має бути належним чином не тільки проведена, але й оформлена. Тож у цій статті ми не лише пригадаємо, які саме документи складати на кожному етапі проведення такого заходу, але й розглянемо приклади заповнення типових форм для відображення бюджетними установами результатів інвентаризації.

Документи та коментарi

Оновлені публічні закупівлі: пів року на адаптацію до змін (c. 3)

(коментар до Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 р. № 114-IX)

Про зміни, внесені до Типової кореспонденції (c. 5)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами» від 17.09.2019 р. № 386)

Статтi

Документування господарських операцій — обов’язкова вимога до ведення бухобліку (c. 7)

До початку перевірки фактичної наявності активів слід завершити опрацювання всіх документів щодо руху активів та сформувати останні на момент інвентаризації реєстри прибуткових і видаткових документів або звітів про рух активів. Тож аби «документально» бути готовими до інвентаризації, пригадаємо основні вимоги до документування господарських операцій.

(Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затверджене наказом МФУ від 24 травня 1995 року № 88, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 20.06.2018 р. № 565)

Заповнюємо інвентаризаційні документи (c. 15)

Складанню річної фінансової звітності передує важлива подія — інвентаризація, яка має бути належним чином не тільки проведена, але й оформлена. Тож у цій статті ми не лише пригадаємо, які саме документи складати на кожному етапі проведення такого заходу, але й розглянемо приклади заповнення типових форм для відображення бюджетними установами результатів інвентаризації.

Зворотний зв'язок

Особливості інвентаризації та обліку бібліотечних фондів (c. 42)

Підкажіть, будь ласка, які особливості проведення інвентаризації бібліотечних фондів у закладі освіти.

Довідкова інформація

Експрес-відповіді на запитання щодо обліку лишків і нестач (c. 44)

У процесі річної інвентаризації активів та зобов’язань може бути виявлено як лишки, так і нестачі. Інформацію про те, як документально відобразити такі порушення, ви знайдете в цьому номері, а ось щодо нюансів обліку — розставимо акценти у форматі «запитання-відповідь».

Документи номера (c. 47)

Документи напохваті

Типова кореспонденція субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами (c. 17)

(Затверджена наказом МФУ від 29 грудня 2015 року № 1219, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 17.09.2019 р. № 386 (витяг))

(У тексті напівжирним виділено останні зміни (прим. ред.).)

Додатковi матерiали

Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку (c. 11)

Міністерство фінансів України

Затверджене наказом від 24 травня 1995 року № 88, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 20.06.2018 р. № 565

Додаток до матеріалу:

Календар бухгал­тера
20.01.20

Податкову декларацію з ПДВ за грудень 2019 року (платниками, у яких податковий період дорівнює кален

Заяву про обрання квартального податкового періоду з ПДВ у 2020 році (для платників, у яких в 2019 р

Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки де

Декларацію з акцизного податку за грудень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (додаток 41 до Податкової

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку