Журнали

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 23.09.2019

9

Тема номера


Фіндопомога КНП: як надавати правильно?

Заклад охорони здоров’я — комунальне некомерційне підприємство, органом управління якого є наша громада, зараз на етапі реорганізації, але кошти від НСЗУ ще не отримує, тож виникла потреба звернутися до органу управління по фінансову допомогу. Які умови для надання фінпідтримки та як відобразити її в обліку?

Статтi

Здійснюєте готівкові розрахунки — дотримуйтесь порядку ведення касових операцій (c. 9)

Бюджетні установи можуть проводити розрахунки готівкою, а для цього потрібна каса. До здійснення касових операцій та їх відображення в бухобліку чинне законодавство висуває певні вимоги. Порушуючи ці вимоги, установа може отримати штрафні санкції. Тож, щоб їх уникнути та забезпечити в касі порядок, визначимося з основними вимогами, яких слід дотримуватися під час здійснення розрахунків готівкою.

Софія Таран
Страхування автомобіля: процедура та облік (c. 13)

Використання автомобіля в діяльності бюджетної установи має як корисні моменти, так і певні ризики, пов’язані з небезпекою такого використання. Адже під час експлуатації автомобіля може бути завдано шкоду як самому транспортному засобу та його водієві і пасажирам, так і третім особам. Щоби зменшити негативні наслідки від таких ситуацій, слід застрахуватися. В Україні передбачено обов’язкове автострахування та добровільне. Саме про види страхування, процедуру його здійснення та відображення в обліку і поговоримо в статті.

Лідія Безкоровайна
Бухоблік операцій із грошовими коштами (c. 17)

Мало яка господарська операція не пов’язана з рухом грошових коштів. Чи то готівковий, чи то безготівковий розрахунок, але без нього БКУ не дозволяє здійснювати розрахунки з бюджетною установою. Тож дослідимо основні аспекти обліку руху грошових коштів суб’єкта державного сектору та зупинимось на деяких його нюансах.

Марина Дорошенко

Зворотний зв'язок

Договір на «Прозорро» і рахунок за стандартом IBAN: як їх здружити? (c. 34)

Прочитали в минулому номері газети, що казначейство має змінити всі номери рахунків — і наш рахунок як установи, і рахунки для сплати податків. У зв’язку з цим хвилюємось, як правильно вчинити з тендерними договорами, адже в усіх договорах, укладених у цьому році і чинних до 31 грудня, вказано поточні реквізити, а сплачувати кошти слід буде на нові рахунки. Чи не буде проблем із проплатами через казначейство та чи не порушимо ми законодавство про публічні закупівлі?

Тетяна Кондратенко, Ірина Басова
Підготували шкільний кабінет до навчального року: як оприбуткувати безоплатно отримані активи та роботи? (c. 36)

До нового навчального року батьки здійснили ремонт шкільного кабінету власним коштом, а також придбали нову дошку. Як правильно документально оформити ці господарські операції та відобразити їх в обліку?

Лідія Безкоровайна
Бланки суворої звітності: чи все так суворо? (c. 39)

Які є особливості оприбуткування та використання бланків суворої звітності? Якою є відповідальність за зіпсований бланк?

Софія Таран
Фіндопомога КНП: як надавати правильно? (c. 41)

Заклад охорони здоров’я — комунальне некомерційне підприємство, органом управління якого є наша громада, зараз на етапі реорганізації, але кошти від НСЗУ ще не отримує, тож виникла потреба звернутися до органу управління по фінансову допомогу. Які умови для надання фінпідтримки та як відобразити її в обліку?

Павло Зозуля

Документи напохваті

Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (c. 19)

(Затверджене постановою Правління НБУ від 29 грудня 2017 року № 148, зі змінами, останні з яких внесено постановою Правління НБУ від 12.02.2019 р. № 37)

Національний банк України

Додатковi матерiали

Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі (c. 5)

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Лист від 20.08.2019 р. № 3301-04/34980-06

Додаток до матеріалу:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Проект примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (c. 6)

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку