Журнали

Новий бюджетний облік 25 грудня, 2023
12
О

Обліку благодійної допомоги бути!

(коментар до постанови КМУ «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» від 05.09.2023 № 953)

-A
A+

Павло Зозуля, експерт газети

Скасування постанови № 202 Згідно з постановою № 202 в умовах воєнного стану не поширюються встановлені законодавством вимоги щодо отримання, використання, обліку та звітності благодійної допомоги від юридичних і фізичних осіб — резидентів і нерезидентів. Так було до 01.12.2023. Однак 01.12.2023 постанова № 202 втратила чинність згідно з постановою № 953, якою серед інших скасовано дію цього документа, що був чинним із 05.03.2022.

Оскільки в умовах воєнного часу благодійну допомогу в натуральній формі надають бюджетним установам переважно для подальшого передання населенню чи військовим, то вести облік саме цього виду надходжень немає, точніше не було потреби через складність і тривалість документування. Однак відсутність обліку призводить до недбалості. Тож, щоб мати достовірну інформацію щодо окресленого питання, ми рекомендували не нехтувати раніше встановленими законодавством вимогами принаймні тим суб’єктам держсектору, які розташовані на території, де не ведуться бойові дії та які не окуповані, а також тим, які отримують допомогу не як посередники.

Недарма в листі МФУ від 27.04.2022 № 41020-06-5/8479 зазначено нормативно-правові акти, яких мають дотримуватися, зокрема, суб’єкти державного сектору стосовно обліку благодійної та гуманітарної допомоги. У листі згадано Закон про благодійність, Закон про гумдопомогуЗакон про бухоблік, НС 124 «Доходи», Порядок № 419 тощо.

Наприклад, у ст. 11 Закону про гумдопомогу зазначено, що спеціально уповноважені держоргани з питань гуманітарної допомоги ведуть облік, статистичну звітність гумдопомоги, а бухгалтерський облік і відповідну звітність формують отримувачі та набувачі гумдопомоги. Якщо немає обліку щодо отримання та цільового використання гуманітарної допомоги, вона вважається використаною не за цільовим призначенням, за що передбачено відповідальність. Тож послаблення, про які йшлося в постанові № 202, усе ж таки не мали всеохопного характеру, хоча, звичайно, були на руку багатьом суб’єктам державного сектору. Та тепер таке потурання нарешті виправлено й місцями навіть посилено контроль. Особливо це стосується гуманітарної допомоги.

Усе, що ми визнаємо благодійною допомогою, має відображатися в обліку та звітності. Тож, готуючи річну фінансову звітність, слід пам’ятати, що за невідображення або недостовірне відображення в обліку надходження та використання благодійки, отриманої в грудні поточного року, відповідальні особи будуть нести відповідальність.

Нова звітність про гумдопомогу Новою постановою № 953 затверджено Порядок № 953, який визначає на період воєнного стану механізм визнання товарів гуманітарною допомогою, пропуску через митний кордон України та митного оформлення, отримання, надання, розподілення й контролю за цільовим використанням гуманітарної допомоги, яку ввозять на митну територію України. Зокрема, йдеться про звітування, якого вимагає Закон про гумдопомогу.

У цьому законі йдеться про отримувачів — юридичних осіб, яких зареєстровано в установленому КМУ порядку в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги. До них належать, зокрема, підприємства, установи та організації, що утримуються за рахунок бюджетів, уповноважені ними державні установи та органи місцевого самоврядування (абз. 7 ст. 1 Закону про гумдопомогу).

ЦИТАТА. «Отримувачі гуманітарної допомоги — зареєстровані користувачі, які відповідно до Закону України «Про гуманітарну допомогу» можуть бути отримувачами гуманітарної допомоги, мають номер отримувача гуманітарної допомоги в Єдиному реєстрі, доступ до електронного кабінету отримувача та публічної інформації АС ГД і можуть подавати через електронний кабінет отримувача відомості про гуманітарну допомогу».

(пп. 10 п. 2 Положення № 927)

Згідно із ч. 5 ст. 11 Закону про гумдопомогу отримувач гуманітарної допомоги й набувач гуманітарної допомоги (юридична особа) щомісячно в установленому порядку подають до відповідного спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги звіти про наявність і розподіл гумдопомоги до повного використання всього її обсягу. Щодо звітування Порядок № 953 містить уже конкретні вказівки, але на період дії воєнного стану.

Звіт про наявність і розподіл гуманітарної допомоги (додаток 3 до Порядку № 953) станом на останній день звітного місяця отримувачі подають за допомогою автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги, про впровадження якої йдеться в Положенні № 927. Разом зі звітом подають Інвентаризаційний опис гуманітарної допомоги (додаток 2 до Порядку № 953). А ось Декларацію про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою, за формою згідно з додатком 1 до Порядку № 953 подають в електронній формі через єдиний державний інформаційний вебпортал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» або через автоматизовану систему реєстрації гуманітарної допомоги (п. 2 Порядку № 953). Перехідний період, протягом якого декларування може відбуватися в паперовій формі без автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги, установлено до 1 квітня 2024 року.

ВАЖЛИВО! Категорії товарів, які ввозять на митну територію України відповідно до Порядку № 953, крім тих, які не належать до гуманітарної допомоги згідно із Законом про гумдопомогу (за винятком нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що їх використовують як компоненти моторного палива, палива моторного альтернативного, спирту етилового для медичних цілей та фармацевтичної промисловості, електричної енергії), визнають гуманітарною допомогою за декларативним принципом без ухвалення відповідного рішення спеціально уповноваженими державними органами з питань гуманітарної допомоги, про яке йдеться в законі.

Усі згадані вище документи разом із первинкою розміщують у вільному та безоплатному доступі, окрім випадків, коли отримувачами або набувачами є військові формування та інші суб’єкти, визначені п. 17 Порядку № 953.

Знищення гумдопомоги Окрім того, постановою № 953 внесено зміни до постанови № 728 щодо порядку знищення непридатної гуманітарної допомоги. Установлено, що на період воєнного стану рішення про знищення та/або утилізацію неякісних або не придатних до споживання товарів (предметів) гуманітарної допомоги може ухвалювати юридична особана балансі якої перебуває така гуманітарна допомога.

Мінімальний строк придатності продуктів харчування, лікарських засобів, медичних виробів та ветеринарних препаратів на момент набуття ними статусу гуманітарної допомоги має відповідати строкам, визначеним абз. 3 п. 2 Порядку № 728:

  • продуктів харчування — не менш як 1/3 терміну, визначеного виробником;
  • лікарських засобів, медичних виробів (крім медичної техніки) та ветеринарних препаратів — не менш як 1/2 строку, визначеного виробником, якщо такий строк становить менш як один рік, та не менш як шість місяців, якщо такий строк становить один рік і більше.

№ 12, 2023  (с. 3)

Архiв номерiв

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку