Журнали

Практика МСФЗ 30 жовтня, 2023
10
П

Професії потрібен терміновий ребрендинг…

-A
A+

Анна Хомюк, generalist editor, ACCA DipIFR
 

Дуже часто попит на товари чи послуги обумовлений не лише їх необхідністю для задоволення певних потреб, а і вдалим маркетингом. Те саме стосується й популярності окремих професій.

Нещодавно ДПС України опублікувала коротке відео, де промотувала свій контакт-центр. Слоган до відео такий: «Контакт-центр ДПС: про податки — кваліфіковано та оперативно». На відео спеціалістка контакт-центру візуально дійсно професійно та кваліфіковано надає допомогу бухгалтеру.

І що такого, запитаєте ви. Ніби нічого страшного тут немає. Але є одне але. Бухгалтерка на цьому відео — залякана й неохайна жінка, у якої все сиплеться з рук. Вона без порад від ДПС вести діяльність не може й не здатна вирішити навіть прості завдання.

І от скажіть, будь ласка, чи приверне увагу молоді до професії такий репрезентатив? Навряд. І що гірше, у професії дійсно є талановиті, цікаві та професійні особистості, які не лише можуть упоратися з надскладними завданнями, а й прекрасні ментори для молодших колег.

Професії потрібен терміновий ребрендинг…

І «Практика МСФЗ» хоче зробити свій внесок. Але для цього нам потрібна, зокрема, допомога читачів. Якщо ви любите свою професію та готові поділитися своєю емоцією з іншими, ми будемо раді опублікувати інтерв’ю з вами й розбити старі стереотипи.

Ваші контактні дані можна надіслати на пошту редакції: ifrs@ibuhgalter.net

 

№ 10, 2023  (с. 1)
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку