Журнали

Практика МСФЗ 26 липня, 2021
7
В

Вітання від голови Ради з МСБО

-A
A+

Андреас Барков, голова Ради з МСБО

Шановні українські колеги.

З нагоди Дня бухгалтера в Україні я хотів би скористатися можливістю привітати, а також запросити всіх вас допомогти Раді з МСБО в розробленні наступного п’ятирічного плану. РМСБО на цей час просить зацікавлені сторони поділитися своїм поглядом щодо того, як ми маємо використовувати свої ресурси. Наприклад, скільки часу ми повинні витрачати на розроблення нових МСФЗ порівняно з тим, скільки часу ми витрачаємо на підтримку послідовного застосування стандартів? Також яким проєктам та темам ми маємо надати пріоритет у наступні роки? Консультація — це важлива можливість для нас почути людей, які використовують наші стандарти, я дуже закликаю вас зважитися. Консультація відкрита для коментарів до 27 вересня 2021 року. Ви можете прочитати більше про це тут.

Як новий голова Ради з МСБО, я хочу продовжувати якісну роботу свого попередника в розробленні МСФЗ, які забезпечують прозорість, підзвітність та ефективність на фінансових ринках в усьому світі, а також розширювати горизонт пошуку нових питань та розробок, які можуть потребувати встановлення стандартів, щоб ми могли бути гнучкими у своїй реакції. Для цього нам потрібно тісно співпрацювати з нашими зацікавленими сторонами.

 

№ 7, 2021  (с. 3)
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку