Журнали

Практика МСФЗ 26 вересня, 2022
9
«

«Раніше в Україні не було магазинів такого формату, що містить у собі таку кількість упроваджених енергоефективних та екологічних рішень»

Декому здається, що «зелене» будівництво в Україні — це примарне й далеке майбутнє, а дехто вже нині реалізує амбітні екопроєкти.
Сьогодні поділимося з нашими читачами історією відкриття першого «зеленого» супермаркету «Сільпо».

-A
A+

Богдан Дейко, начальник відділу енергоменеджменту «Сільпо»

 

Супермаркет «Сільпо Re Cycling» (с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 1/102) став єдиним магазином в Україні, який пройшов сертифікацію «зеленого» будівництва BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). Що спонукало компанію стати на шлях «зеленого» будівництва?

Б. Д.: Наша компанія протягом тривалого часу дотримується стратегії сталого розвитку. Серед основних умов цієї концепції — підвищення ефективності використання енергії та ресурсів, а також зниження негативного впливу на довкілля. Раніше в Україні не було магазинів такого формату, що містить у собі таку кількість упроваджених енергоефективних та екологічних рішень. Тож, заручившись підтримкою ЄБРР у межах договору співпраці, ми стали на шлях будівництва першого «зеленого» супермаркету, що згодом підтвердив свій статус, отримавши сертифікат BREEAM.

Що можна назвати найбільшим челенджем у реалізації проєкту?

Б. Д.: Найбільшим викликом у цьому проєкті можна назвати дотримання визначених строків будівництва задля своєчасного відкриття магазину. Ми почали враховувати вимоги BREEAM ще на етапі проєктування. Впровадження окремих систем та рішень значно впливало на будівельний процес, але злагоджена робота всієї команди проєкту дозволила завершити всі роботи у визначені терміни.

Чи могли б трохи розповісти про окупність та економічну привабливість проєкту? Чи є результати в короткостроковій перспективі?

Б. Д.: Метою цього проєкту було не тільки підвищити рівень енергоефективності, а й мінімізувати вплив на довкілля та виконати екологічні завдання. Окрім використання енергоефективного обладнання, були реалізовані й інші ініціативи, окупність яких розрахувати досить важко, як приклад: візочки з рибальських сіток, станція з прийому вторсировини, електронні цінники, тестування будівлі на герметичність. Приміром, сонячна електростанція на даху будівлі у 2021 році згенерувала 222 500 кВт · год електроенергії, що використав супермаркет для своєї роботи. З огляду на обсяги генерації та поточний тариф на електроенергію строк окупності станції становить близько 5 років.

Чи звертають увагу ваші інвестори та контрагенти на показники сталого розвитку?

Б. Д.: У межах виконання програми ESAP (еколого-соціальний план дій) під час своєї діяльності наша компанія укладає угоди з партнерами про еколого-соціальну політику, також заповнюють відповідні анкети: це передбачає певну екологічну та соціальну відповідальність контрагентів у співпраці.

Які ще проєкти реалізуються або у планах?

Б. Д.: Плануємо продовжити роботу з упровадження енергоефективних технологій та оптимізаційних кроків для філіалів з метою зменшити вуглецевий слід. Деякі рішення прийняті як стандарт для нових магазинів, наприклад: система рекуперації тепла від холодильного обладнання, високоефективне акцентне LED-освітлення, електронні засоби керування для систем охолодження та кондиціювання повітря, використання холодильних меблів із дверима та кришками, розміщення інформаційних плакатів з енергозбереження. Удосконалюємо протестовані та вивчаємо нові інструменти задля реалізації концепції сталого розвитку.

№ 9, 2022  (с. 16)
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку