Журнали

Місцева рада
Місцева рада 16.09.2019
9

Тема номера


Місцеві податки: встановлюємо за всіма правилами

Податкову систему України складає сукупність загальнодержавних та місцевих податків та зборів. Загальнодержавні — єдині для всіх. А от місцеві податки мають враховувати різноманітність запитів територіальних громад у кожному населеному пункті країни. Як правильно їх встановити, не порушуючи чинне законодавство, розповімо у цій статті.

Статтi

ОМС та Національна програма інформатизації: точки дотику (c. 12)

З 23.07.2019 р. набрала чинності Методика № 35 й одразу зчинила переполох: на оплату за придбання комп’ютерної техніки, доступ до мережі Інтернет та навіть заправку картриджу Казначейство вимагає погодження від Державного агентства з питань електронного урядування України. Про причини та законодавчі підстави таких вимог і поговоримо у цій статті.

Генеральний план населеного пункту: від прийняття рішення до затвердження (c. 15)

Життя не стоїть не місці: розростаються міста, завдяки децентралізації, хоч і маленькими кроками, поступово відроджуються села. Там, де ще вчора росли чагарники, завтра, дивись, вже замайорить новобуд. І не останню роль у цьому процесі відіграє наявність актуальної містобудівної документації у відповідному населеному пункті. Основним таким документом є генеральний план. Про порядок розробки, затвердження генплану населеного пункту та фінансування його виготовлення, відображення витрат у бухобліку розповімо у цій статті.

Працівник, що забезпечує тепло у приміщеннях ОМС: нюанси трудових відносин та оплати праці (c. 20)

Жовтень на порозі, а з ним і перші холоди. Саме час подумати про прийняття на роботу працівника, який дбатиме про тепло у приміщеннях ради. Сьогодні розповімо про особливості трудових відносин з такими працівниками. Тож давайте розбиратися...

Місцеві податки: встановлюємо за всіма правилами (c. 25)

Податкову систему України складає сукупність загальнодержавних та місцевих податків та зборів. Загальнодержавні — єдині для всіх. А от місцеві податки мають враховувати різноманітність запитів територіальних громад у кожному населеному пункті країни. Як правильно їх встановити, не порушуючи чинне законодавство, розповімо у цій статті.

Судова практика

Рада не виконує рішення суду — голові штраф?! (c. 30)

Чи може міський голова бути притягнений до відповідальності за те, що міська рада не виконує рішення суду, яким її зобов’язано затвердити проект із землеустрою? Адже це питання належить до виключної компетенції сесії. Здавалося б, це нереально. Але суди вважають інакше: голова організовує роботу ради, має всі важелі для винесення відповідних питань на розгляд сесії, і якщо з першого разу рішення з якихось причин не прийняте — виносити знову і знову. За бездіяльність у цьому питанні — штраф. Таким є підсумок справи № 591/6580/16-а, у якій на голову одного з міст накладено штраф у розмірі понад 70 тис. грн. Про причини та наслідки розповімо далі.

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку