Журнали

Місцева рада

Місцева рада 21.12.2020

12

Тема номера


Форма рішення про місцевий бюджет: є зміни

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Типової форми рішення про місцевий бюджет» від 30.10.2020 р. № 653)

Судова практика

Прийшов грудень — приніс студень, та ще й ожеледицю. А хто відповість за травми на слизькому тротуарі? (c. 23)

Як то кажуть, у природи немає поганої погоди. І, загалом, зима — чудова пора, насичена святами. Але від реалій не втекти. Окрім пухнастого сніжка, може очікувати й ожеледиця. На майже скляній поверхні тротуарів чимало громадян зазнають травм. Хто має звільнити доріжки від льоду, посипати їх піщано-соляною сумішшю та подбати про безпеку пересування вулицями населеного пункту? І якщо цього не зроблено, хто винний? Коли винна місцева рада, коли комунальники, а коли й суб’єкти господарювання, розглянемо далі, аналізуючи судову практику.

Людмила Линник

Зворотний зв'язок

Секретар ради повертається на попередню роботу у тій же раді: нюанси виплати компенсації та надання відпусток (c. 13)

Секретаря ради звільнено з посади 3 грудня 2020 року у зв’язку із припиненням повноважень. З 4 грудня працівник повернувся на свою попередню посаду у цій же раді (оформлено прийняття на роботу) — на посаду касира. При звільненні було компенсовано 5 к. дн. щорічної основної відпустки та 5 к. дн. щорічної додаткової відпустки за стаж служби в ОМС за черговий рік служби, який досягнуто 11.09.2020 р. За 15 к. дн. щорічної основної відпустки компенсація виплачена не була, оскільки секретар попросила залишити її, щоб скористатися цими днями на новорічні свята-2021. Чи правильно ми вчинили?

Віктор Шевченко

Довідкова інформація

Кадрові перипетії під час реорганізації ОМС: відображаємо у формі № Д4 (c. 15)

Місцеві вибори з урахуванням нового адмінустрою для працівників рад мають різні наслідки: від припинення повноважень до звільнення у зв’язку з реорганізацією. При цьому працівники отримують різні виплати: від вихідної допомоги до збереження середнього заробітку протягом шести місяців. Все це має бути відображено у формі № Д4. Як саме? Відповідь — у цьому матеріалі. Він не покликаний повторити всі правила заповнення форми № Д4. Нас цікавить, які нюанси потрібно врахувати під час кадрових змін, які проходять в ОМС за результатами виборів. Тому зупинимося на таблицях форми № Д4, де потрібно відобразити ці зміни.

Людмила Сабадаш
Перелік матеріалів, опублікованих у газеті «Місцева рада» у 2020 році (c. 26)

Зміст

Додатковi матерiали

Щодо щорічних медичних оглядів педагогічних працівників (c. 6)

Міністерство освіти і науки України
Лист від 01.12.2020 р. № 4/3993-20
​Додаток до матеріалу:

Міністерство освіти і науки України
Щодо продовження договору оренди (c. 10)

Фонд державного майна України
Лист від 25.11.2020 р. № 10-16-24006
​Додаток до матеріалу:

Фонд державного майна України
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку