Журнали

Місцева рада
Місцева рада 15.04.2019
4

Тема номера


Пайовий внесок забудовників у розвиток інфраструктури населеного пункту є обов’язковим! Як усе відбувається на практиці

Пайовий внесок забудовників у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту подекуди складає істотну частину бюджету розвитку відповідного місцевого бюджету. І попри минулорічні новини щодо можливості його скасування, залишається обов’язковим і надалі. Про природу пайової участі забудовників, сплату і використання, а також спірні моменти розповімо в цій статті.

Експрес-відповіді

З позначкою «терміново»: преміювання (c. 5)

В цій рубриці ми максимально швидко відповідаємо на ті запитання читачів, які не потребують комплексного розгляду проблематики, а тільки точної відповіді.

Статтi

Пайовий внесок забудовників у розвиток інфраструктури населеного пункту є обов’язковим! Як усе відбувається на практиці (c. 11)

Пайовий внесок забудовників у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту подекуди складає істотну частину бюджету розвитку відповідного місцевого бюджету. І попри минулорічні новини щодо можливості його скасування, залишається обов’язковим і надалі. Про природу пайової участі забудовників, сплату і використання, а також спірні моменти розповімо в цій статті.

Судова практика

Відпустка за кордоном, душевне хвилювання та збої в системі: поважні причини несвоєчасного подання е-декларації! (c. 29)

01.04.2019 р. завершився черговий етап е-декларування. На подання е-декларації законодавством відведено повних три місяці. Але, як свідчить практика, непоодинокі випадки порушення цього строку декларантами з різних причин. Якщо на подання щорічної декларації відведено такий строк і не всі встигають, то що й казати про Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, на подання якого передбачено лише 10 днів. Та чи завжди порушення строків є корупційним правопорушенням? Відповідаємо: ні. Доведено судовою практикою. Розглянемо деякі судові рішення.

Підшивка бухгалтера

Матдопомога на оздоровлення у розмірі середньомісячної зарплати: правила розрахунку + приклади (c. 15)

Якщо матдопомогу на оздоровлення посадовим особам ОМС надають у розмірі середньомісячної зарплати, то її розмір розраховують відповідно до Порядку № 100. До розрахунку беруть виплати за 2 календарні місяці. Покажемо на прикладах порядок розрахунку суми матеріальної допомоги посадовим особам ОМС у розмірі середньомісячної зарплати.

Зворотний зв'язок

Вакантна посада в ОТГ: чи можна розподілити між працівниками і чи буде за це оплата? (c. 21)

У фінансово-економічному відділі ОТГ є вакантна посада спеціаліста (посадова особа) по розрахунках з постачальниками та підрядниками. Всі інші посади відділу також належать до посадових осіб.
Як саме і на підставі якого документа можна розподілити навантаження за вакантною посадою?
Як має здійснюватися оплата за додатково виконану роботу?
(лист Мінпраці від 12.01.2009 р. № 22/13/84-09)

Кому відпочивати, а кому — працювати: залучаємо працівників до роботи у вихідний день (c. 25)

Працівників відділу ведення Державного реєстру виборців залучено до роботи у вихідні дні. Як правильно оформити таку роботу? На яку компенсацію мають право працівники за роботу у вихідний день?

Додатковi матерiали

Щодо внесення змін до паспорта бюджетної програми місцевого бюджету (c. 7)

Міністерство фінансів України
Лист від 15.02.2019 р. № 05110-05-2/4473
Додаток до матеріалу:

Щодо надання роз’яснень стосовно заповнення інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (c. 10)

Міністерство соціальної політики України
Лист від 18.01.2019 р. № 233/0/5-19/53
Додаток до матеріалу:

Щодо встановлення надбавки за виконання обов’язків за вакантною посадою (c. 23)

Міністерство праці та соціальної політики України
Лист від 12.01.2009 р. № 22/13/84-09
Додаток до матеріалу:
 

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПІ)

ПДФО та ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за січень 2021 року

Авансовий внесок з туристичного збору за лютий 2021 року

01.03.21

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2020 рік

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку