Журнали

Експрес-відповіді

З позначкою «терміново»: НГО земель, встановлення доплат та надбавок, виплата добових, склад тендерного комітету (c. 4)

В цій рубриці ми максимально швидко відповідаємо на ті запитання читачів, які не потребують комплексного розгляду проблематики, а тільки точної відповіді.

Статтi

Землі КСП — громадам: вивчаємо новації законодавства (c. 11)

З 01.01.2019 р. набрав чинності Закон № 2498, яким розширено повноваження і можливості місцевих рад у земельних питаннях. Детальніше про всі новації розповімо у цій статті.

Е-декларування в ОМС (c. 17)

З 01.01.2019 р. розпочався черговий етап е-декларування, який триватиме до 1 квітня. Для посадових осіб органів місцевого самоврядування (далі — ОМС) ця тема не нова і звітують вони вже не вперше. Але запитання час від часу виникають. Тож у цій статті розповімо про найголовніше.

Судова практика

«Опять власть меняется!», або Нова позиція ВСУ щодо встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (c. 30)

Дерегуляція таки діє: практика розгляду справ про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі — ТС) змінилась. ВСУ з червня 2018 року дотримується позиції, що наявність чи відсутність земельної ділянки у користуванні суб’єкта господарювання не впливає на процес розміщення ТС. Підставою для встановлення ТС є виключно паспорт прив’язки. А надалі місцеві ради уповноважені вирішувати питання землекористування з власником ТС у визначеному законом порядку. І це не обов’язково оренда… Зацікавило? Тож розглянемо детальніше.

Зворотний зв'язок

Рух коштів на котлових рахунках: що обліковуємо, а що запам’ятовуємо (c. 21)

Який порядок обліку котлових рахунків бюджету? Чи потрібно в бухгалтерському обліку відображати операції з виконання бюджету?

(лист МФУ від 28.09.2018 р. № 35220-07/23-2834/2/2903)

Визначаємося із необхідною кількістю прибиральників службових приміщень (c. 27)

Як визначити необхідну чисельність прибиральників службових приміщень для прибирання приміщень міської ради? Чи залежить ця чисельність від площі приміщення, що прибирається, характеру виконуваних робіт та інших особливостей роботи?

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку