Журнали

Місцева рада 27 червня, 2022
6
В

Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення: роз’яснює НАЗК

-A
A+

Законом від 15.12.2020 р. № 1079-IX були внесені зміни до Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII (далі — Закон про корупцію), які набрали чинності 30.12.2020 р.

Зокрема, було додано нову ст. 65 1 Закону про корупцію, яка визначила відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

При цьому ч. 3 ст. 65 1 Закону про корупцію визначено, що з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення або невиконанню вимог цього Закону в інший спосіб, за поданням спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції або приписом НАЗК рішенням керівника органу, підприємства, установи, організації, де працює особа, яка вчинила таке правопорушення, проводиться службове розслідування в порядку, визначеному КМУ.

НАЗК у роз’ясненні «Щодо внесення спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції подань про проведення службового розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення» від 02.06.2022 р. № 9 відповіло на запитання щодо застосування цієї норми.

№ 6, 2022  (с. 4)
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку