Журнали

Місцева рада 28 березня, 2022
3
Н

Нові напрями використання залишків субвенцій: освітня та на держпідтримку осіб з особливими потребами

-A
A+

Кабмін постановою від 26.03.2022 р. № 365 урегулював питання використання залишків двох субвенцій, які утворились на кінець попереднього бюджетного періоду, а саме мова про такі субвенції:

  • освітня субвенція (оновлений абз. 19 п. 3 Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою КМУ від 14.01.2015 р. № 6);
  • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами (оновлений абз. 2 п. 11 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затверджених постановою КМУ від 14.02.2017 р. № 88).

Окрім напрямів використання, дозволених для них раніше, їх також дозволено використати на:

  • заходи територіальної оборони;
  • задоволення продовольчих потреб цивільного населення;
  • евакуацію / вивезення / переміщення цивільного населення з місцевості, де ведуться бойові дії, та небезпечних територій у безпечні місця, зокрема на оплату транспортних послуг, пально-мастильних матеріалів, облаштування місць розміщення громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце проживання / перебування, оплату інших заходів, спрямованих на підтримку цивільного населення в умовах воєнного стану.

Постанова № 365 набрала чинності з моменту опублікування — 27.03.2022 р.

№ 3, 2022  (с. 2)
Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку