Журналы

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 25.05.2020

5

Тема номера


Єдиний рахунок: про переваги та недоліки

Останнім часом, окрім затвердження карантинних заходів, законотворці взялися і за решту питань, які вже не один місяць чекають свого часу. Зокрема, йдеться про ухвалені у квітні цього року Закон № 190 та Закон № 559. Підписання цих документів нарешті відчинило двері для введення спрощеної процедури для сплати податків, зборів та ЄСВ через запровадження єдиного рахунку. Далі детальніше.

Документы и комментарии

«Безготівкові зміни» дібралися до Інструкції № 59 (c. 3)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон» від 13.04.2020 р. № 155)

Татьяна Кондратенко
Спрощені закупівлі: Мінекономрозвитку пояснює… (c. 5)

(коментар до листа МЕРТУ від 05.05.2020 р. № 3304-04/28729-06)

Анна Даниленко

Статьи

Відображаємо в обліку витрати на мобільний зв’язок (c. 14)

На сьогодні важко уявити життя без мобільного зв’язку. Він також необхідний і для діяльності багатьох установ. Однак за нього потрібно платити, а отже, зазнавати певних витрат. Будь-які витрати установи мають бути відображені в бухобліку. А як правильно обліковувати витрати на мобільний зв’язок, і поговоримо у статті.

София Таран
Про продукти харчування: від купівлі до списання (c. 29)

Питання організації обліку продуктів харчування, мабуть, є одним із найбільш трудомістких у бюджетній установі. З огляду на великий асортимент, значні обсяги надходження та списання, особливі умови зберігання та використання, на всіх етапах руху таких активів виникає необхідність складати купу документів. І без аналітичного обліку ніяк не обійтися, уже не кажучи про те, що треба обов’язково його узгодити із синтетичним. А щоб усе було як годиться, слід згадати про купу нюансів щодо бухобліку продуктів харчування на всіх етапах їх перебування в установі. Чим ми зараз і займемося.

Павел Зозуля, Анна Даниленко

Обратная связь

Облік поштових марок та конвертів (c. 36)

Підкажіть, будь ласка, які існують вимоги до використання установами поштових марок та конвертів і які особливості їх бухгалтерського обліку?

София Таран
Єдиний рахунок: про переваги та недоліки (c. 40)

Останнім часом, окрім затвердження карантинних заходів, законотворці взялися і за решту питань, які вже не один місяць чекають свого часу. Зокрема, йдеться про ухвалені у квітні цього року Закон № 190 та Закон № 559. Підписання цих документів нарешті відчинило двері для введення спрощеної процедури для сплати податків, зборів та ЄСВ через запровадження єдиного рахунку. Далі детальніше.

Ольга Сусла
Вибуття минулорічних запасів: коли чіпаємо фінрезультат? (c. 41)

Минулого року придбали папір, а використовували його протягом поточного року. Чи повинні ми коригувати фінрезультат? Адже Типова кореспонденція пропонує таке робити під час реалізації активів та списання нестач минулорічних запасів.

Марина Дорошенко
Енергоощадні лампи: правильно експлуатуємо та утилізуємо (c. 44)

Досить часто бюджетні асигнування не дозволяють розвернутися на повну, тому для суб’єкта державного сектору економія виходить на перший план. Звичайно, там, де можна заощадити. Зокрема, це господарська діяльність, а саме освітлення приміщень. Багато бюджетних установ уже почало використовувати люмінесцентні лампи, які є більш економічними, ніж звичайні лампи розжарювання. Проте в їх використанні є деякі нюанси. Які саме? Читайте наш матеріал.

Татьяна Кондратенко, Ольга Сусла

Документы под рукой

Інструкція про службові відрядження в межах України та за кордон (c. 21)

Затверджена наказом МФУ від 13 березня 1998 року № 59, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 13.04.2020 р. № 155

Министерство финансов Украины

Дополнительные материалы

Щодо спрощених закупівель (c. 7)

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Лист від 05.05.2020 р. № 3304-04/28729-06

Додаток до матеріалу:

  • "" //"НБО", 2020, № 5
Министерство развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи