Журналы

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 23.03.2020

3

Тема номера


Дезінфекційні заходи: завжди потрібно, а зараз — вкрай необхідно!

Останні кілька тижнів мешканців тримають у напрузі. У зв’язку з оголошеним карантином ще більшої напруги додалося керівникам закладів та установ, оскільки слід попіклуватися не тільки про працівників, а й про відвідувачів. Які саме можуть бути вжиті заходи, як правильно їх здійснити, як закупити дезінфекційні засоби та провести в обліку всі ці операції — поговоримо у статті.

Статьи

Дезінфекційні заходи: завжди потрібно, а зараз — вкрай необхідно! (c. 3)

Останні кілька тижнів мешканців тримають у напрузі. У зв’язку з оголошеним карантином ще більшої напруги додалося керівникам закладів та установ, оскільки слід попіклуватися не тільки про працівників, а й про відвідувачів. Які саме можуть бути вжиті заходи, як правильно їх здійснити, як закупити дезінфекційні засоби та провести в обліку всі ці операції — поговоримо у статті.

Анна Даниленко
Згадаємо все про амортизацію (c. 6)

Про амортизацію необоротних активів уже багато писали, і, здавалося б, бюджетні установи вже знають усі правила та механізм нарахування амортизації. Однак питання все ж таки залишається актуальним, про що свідчать ваші численні запитання. Тож нагадаємо нюанси нарахування амортизації необоротних активів.

София Таран
Нещасний випадок в установі: від А до Я (c. 31)

На превеликий жаль, ніхто з працівників не застрахований від нещасного випадку, який може трапитися з ним на роботі. Звичайно, бажаємо, аби будь-яке нещастя вас оминало. Але, як то кажуть, береженого і Бог береже. Тож із матеріалу ви дізнаєтеся, як правильно оформити нещасний випадок на виробництві, як провести розслідування та які документи необхідно підготувати. Почнімо розбиратися.

Татьяна Кондратенко
Внесений капітал: не плутаємо із власним (c. 31)

Теоретичні аспекти запроваджених у 2017 році новацій бухобліку в державному секторі давно освоєні, субрахунки вивчені, і відображення господарських операцій уже доведене до стадії механічного. Але наприкінці минулого року під час складання річної фінзвітності ще виникали запитання щодо визначення внесеного капіталу бюджетної установи на кшталт: із чим порівнювати, що входить до складу, які дані вносити в рядок? Саме тому ми підготували цей матеріал, аби вже остаточно розібратися з обліком внесеного капіталу.

Марина Дорошенко

Обратная связь

Відсікаємо все зайве та додаємо відсутнє, або Поліпшуємо частково ліквідовану будівлю (c. 38)

На балансі нашого профучилища побутового обслуговування є майстерня, яка складається з трьох приміщень: двох цехів та кімнати, яку раніше використовували як таку, де зберігалися запчастини та інші господарські речі (склад). Будівля напівзруйнована, тому було ухвалено рішення розібрати частину майстерні, а саме складське приміщення, і натомість добудувати ще один цех, потім перекрити весь дах та утеплити всі зовнішні стіни. Стару цеглу плануємо використовувати для відновлення стін. У нас виникла дилема: чи можна такі роботи вважати капітальним ремонтом з огляду на те, що геометричні форми об’єкта не зміняться, а лише буде відновлено старе приміщення?

Марина Дорошенко
Заповнюємо аналітичні картки (c. 42)

Чи обов’язковими для застосування є картки і книги аналітичного обліку та які особливості їх заповнення?

София Таран
Саджанці дерев: посадковий матеріал → молоді насадження → багаторічні насадження (c. 44)

По периметру шкільного подвір’я хочемо посадити хвойні декоративні дерева, аби покращити зовнішній вигляд будівлі та екологічний стан довкілля. Окрім того, на прибудинковій території в нас є сад, який плануємо поповнити новими деревами. Знайшли спонсора, який погодився безоплатно надати фруктові та декоративні саджанці дерев. Запитання: що з обліком та який КЕКВ зазначати в Довідці про надходження в натуральній формі?

Ольга Сусла

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи