Журналы

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 27.11.2023

11

Тема номера


Актуалізації «паливних» норм бути!

(коментар до наказу Мінінфраструктури «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту України від 10 лютого 1998 року № 43» від 02.11.2023 № 1011)

Документы и комментарии

Актуалізації «паливних» норм бути! (c. 3)

(коментар до наказу Мінінфраструктури «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту України від 10 лютого 1998 року № 43» від 02.11.2023 № 1011)

Ольга Сусла

Статьи

Особливості обліку шин та акумуляторів (c. 4)

Придбали запасні шини й акумулятор до автомобіля й не знаєте, як їх обліковувати? Пропонуємо розглянути можливі варіанти обліку цих активів, особливості їх списання й утилізації.

Лидия Безкоровайная

Обратная связь

Комп’ютерний клас: якщо вибувають складові комплексу (c. 9)

Інвентаризаційна комісія під час проведення інвентаризації встановила непридатність для подальшого використання кількох пристроїв комп’ютерного класу. Чи можуть ці комп’ютери бути списані на підставі пропозиції інвентаризаційної комісії їх списати? Якщо так, як списати ці пристрої, адже їх оприбуткували як складові одного об’єкта — комп’ютерного класу?

Павел Зозуля
Благодійні овочі для їдальні: документальне оформлення та облік (c. 13)

Волонтери вирішили надати нашому навчальному закладу овочі для їдальні. Чи маємо ми право отримувати таку допомогу, як її правильно оформити та обліковувати?

Лидия Безкоровайная
Бухоблік ліквідації пошкоджених війною дерев (c. 16)

Біля нашої будівлі було пошкоджено, а подекуди взагалі знищено дерева під час проведення бойових дій. Плануємо ліквідувати ці насадження. Допоможіть відобразити це в обліку.

Марина Дорошенко

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи