Журналы

Новий бюджетний облік

Новий бюджетний облік 24.12.2018

12

Тема номера


Безоплатно отримані активи в обліку та фінзвітності

В яких формах фінзвітності та як правильно відобразити безоплатне отримання частково зношеної будівлі, що перебувала на балансі районної ради та була передана селищній раді на підставі рішення сесії?

Документы и комментарии

Стисло про держбюджет 2019 року (c. 4)

(коментар до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018 р. № 2629-VIII)

Татьяна Кондратенко
Увага! Змінено нацстандарти 101, 102 (c. 4)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі» від 27.11.2018 р. № 940)

Марина Дорошенко
Річна фінзвітність: оновлено Порядок № 307 (c. 6)

(коментар до наказу МФУ «Про затвердження Змін до Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі» від 27.11.2018 р. № 939 (Повний текст Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі з усіма останніми змінами наведено далі у номері.))

Ирина Басова

Статьи

Фінансова звітність: згадаємо поіменно (c. 8)

Початок нового року в бухгалтерів завжди пов’язаний зі складанням звітності, одним із видів якої є фінансова звітність. На радість бухгалтерам, зміни, які відбулися в поточному році стосовно її складання, порівняно з минулим не суттєві, однак вони є. Тому ми вирішили узагальнити наявні вимоги, звернути увагу на нововведення та надати вам корисні рекомендації щодо складання і подання форм фінансової звітності. Тож тримайте!

Лидия Безкоровайная

Обратная связь

Фінансова звітність у запитаннях та відповідях (c. 38)

Уже зовсім скоро будуть зроблені останні записи, підрахунки та звіряння, і доведеться бухгалтерові засісти за клопітку, але відповідальну справу — складання фінансової звітності. Напевне, цей процес уже не буде таким складним, як рік тому, але все ж, аби не розгубитися та впоратися з формами, розглянемо найбільш актуальні питання у форматі «запитання-відповідь».

Павел Зозуля
Позабалансовий облік (c. 40)

В установі у звітному році використовували позабалансові рахунки і тепер інформацію з них потрібно відобразити у фінансовій звітності. Хотілося б упевнитись, чи правильно ці рахунки було використано в обліку. Допоможіть розібратись, що відображають на позабалансових рахунках та яку інформацію з них потрібно перенести до фінансової звітності.

Лидия Безкоровайная
Безоплатно отримані активи в обліку та фінзвітності (c. 44)

В яких формах фінзвітності та як правильно відобразити безоплатне отримання частково зношеної будівлі, що перебувала на балансі районної ради та була передана селищній раді на підставі рішення сесії?

Ольга Сусла
Біологічні активи: відображаємо у фінансовій звітності (c. 46)

На балансі нашої бюджетної установи обліковуються біологічні активи. Як правильно і повно відобразити інформацію про них у фінансовій звітності установи?

Лидия Безкоровайная

Документы под рукой

Порядок заповнення форм фінансової звітності в державному секторі (c. 19)

Затверджений наказом МФУ від 28 лютого 2017 року № 307, зі змінами, останні з яких внесено наказом МФУ від 27.11.2018 р. № 939 (Найсвіжіші зміни для вашої зручності виділено напівжирним курсивом.)

Министерство финансов Украины

Архив номеров

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи