Вебінари

Дві топтеми вересня 2021 року: електронні лікарняні та зміни до Порядку № 100
Від 28 вересня 2021 року
Дві топтеми вересня 2021 року: електронні лікарняні та зміни до Порядку № 100

Наш вебінар складається з двох блоків з найактуальніших питань:

  1. Елекронні лікарняні в дії: все, що треба знати роботодавцю

  2. Зміни до Порядку № 100 — аналіз вересневих змін на прикладах

Вебінар проходитиме у Zoom, отже ви матимете можливість поспілкуватись з лекторами.

План вебiнару

БЛОК 1. З 04.06.2021 р. до 30.09.2021 р. (включно) триває перехідна модель формування та видачі електронних листків непрацездатності. І вже з 01.10.2021 р. е-лікарняні використовуються в обов’язковому порядку. На нашому вебінарі ви дізнаєтеся про всі нюанси процесу цифровізації документального підтвердження тимчасової непрацездатності працівників, про проблемні моменти та шляхи їх вирішення. Ми дамо вам покрокову інструкцію дій щодо роботи з е-лікарняними.

Лектор — Скрипкіна Катерина, заступник головного редактора газети «Зарплата та кадрова справа»

1. Загальний порядок роботи з е-лікарняними: як та де дізнатися про тимчасову непрацездатність працівника, коли можна брати у роботу е-лікарняний.

2. Вимоги до е-лікарняного: обов’язкові реквізити, як виглядає лікарняний, який є продовженням, максимальна тривалість тимчасової непрацездатності та відпустки по вагітності та пологам.

3. Особливості підтвердження тимчасової непрацездатності сумісників та осіб, які виконують роботи (надають послуги) за договорами ЦПХ.

4. Проблемні питання: тимчасова непрацездатність новоприйнятих працівників, е-лікарняні на звільнених працівників, якщо відкрито е-лікарняний, а працівник працював та ін.

5. Шлях е-лікарняного від появи у кабінеті страхувальника до виплати лікарняних (декретних) застрахованій особі + нюанси заповнення необхідних документів для е-лікарняних.

6. Відповідальність роботодавця: що буде за порушення 10-денного строку для призначення лікарняних та декретних, за неоплату е-лікарняних та за неподання повідомлення про виплату коштів застрахованим особам.

 

БЛОК 2. У вересні 2021 року оновлено Порядок № 100. І знову маємо революцію у включенні премій при розрахунку відпускних та інших виплат, які розраховуємо за Порядком № 100. На вебінарі ви дізнаєтеся про усі зміни, проаналізуємо їх на практичних ситуаціях.

Лектор — Змієнко Вікторія, головний редактор газети «Зарплата та кадрова справа»

  1. Як враховувати зарплатні виплати при розрахунку середньої зарплати?

  2. Особливий порядок врахування премій при розрахунку середньої зарплати. Ви здивуєтеся новому підходу до включання таких виплат!

  3. Коли середньоГОДИННА, а коли середньоДЕННА зарплата?

  4. Як провести перерахунок середньоденної зарплати, розрахованої до нових змін?

  5. Інші цікавинки.

 

Готуйте ваші запитання — отримайте відповіді на онлайн-зустрічі!

Вартість 980 грн!

Вартість для передплатників наших видань 580 грн!

Щоб переглянути вам необхідно зареєструватися
Заповніть цю форму
П.I.Б.
Телефон
e-mail
Ваше запитання

Записи вебiнарiв

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку